Španielske mušky – najznámejšie afrodiziakum

Španielske mušky sú snáď najznámejším afrodiziakom na našom trhu. Určite ste o ňom počuli už aj vy. Ľudstvo je totiž pre kvalitný sex schopné vyskúšať čokoľvek, o tom nemáme v súčasnosti vôbec pochýb.

História objavenia pozitívnych účinkov španielskych mušiek na ľudskú sexualitu sa však datuje o niekoľko storočí späť. To iba potvrdzuje fakt, že objavovanie nových vecí, snaha vylepšiť zážitok v posteli a skúšanie nevyskúšaných preparátov je ľudstvu absolútne prirodzená a preto sa za to absolútne netreba hanbiť.

Španielska muška sa volá Pľuzgiernik lekársky

Španielska muška = Pľuzgiernik lekársky

Španielska muška = Pľuzgiernik lekársky

Nie, pomenovanie tohto legendárneho afrodiziaka nie je čisto náhodné. Prvé Španielske mušky sa totiž pôvodne naozaj vyrábali z chrobáčika. Pľuzgiernik lekársky je malý, približne jeden až 2cm dlhý zelený chrobák, ktorého dospelé jedince obsahujú účinnú látku –  kantharidin. Vysušené a pomleté telá pľuzgiernikov sa v minulosti pridávali do jedál a nápojov práve pre svoju schopnosť vyvolať a zlepšiť erekciu, zvýšiť rozkoš, vyvolať nevýdanú sexuálnu túžbu a zlepšiť pôžitok zo sexu. Toto prírodné afrodiziakum však malo svoj háčik…

Jeho veľkou nevýhodou je totiž fakt, že látka kantharidin je nebezpečný jed. Množstvo sexuchtivých jedincov, ktorí o jedovatých účinkoch ani len netušili, zaplatili za svoje túžby životom. Predávkovať sa rozomletým chrobákom nebolo vôbec náročné, smrteľná dávka je totiž iba cca 30mg. S konzumáciou pľuzgiernika sa spája aj ďalší čierny bod histórie – tehotné ženy ho užívali pre účely vyvolania potratu.

Nakoľko ale pozitívne účinky častokrát prevýšili strach z otravy a poškodenia zdravia, moderný farmaceutický vývoj dospel až k tomu, že začal produkovať syntetickú náhradu pôvodných Španielskych mušiek. Jej užívanie je, narozdiel od pôvodnej látky, úplne bezpečné. Iba niekoľko kvapiek dokáže kvalitne prekrviť pohlavné orgány muža či ženy a tým povzbudiť chuť na sex a zároveň zvýšiť kvalitu zážitku.

Cena Španielskych mušiek

Možno Vás poteší, že toto silné afrodiziakum pre ženy i mužov nie je drahou záležitosťou. Kúpite ho online v sexshope. Ide o jednoduchú, rýchlu cestu a anonymnú možnosť kúpi sexuálneho tovaru. Ich cena sa pohybuje od cca 9€, nájsť sa dajú samozrejme aj drahšie produkty. Cena závisí aj od veľkosti balenia, na výber tak máte desiatky produktov. Ich účinky sú individuálne, na to si bohužiaľ musíme pri prírodných afrodiziákach zvyknúť.

  • Veľmi dobre hodnoteným produktom sú “Stimulačné španielske mušky 30ml“, ktoré v akcií kúpite v e-shope isexshop.sk. Ich aktuálna cena je 8,80€. Užívanie a dávkovanie španielských mušiek je naozaj jednoduché – stačí užiť 10 až 15 kvapiek. Kvapky môžete nakvapkať do nápoja prípadne pod jazyk.
  • Ak hľadáte niečo naozaj extra, odporúčame Vám vyskúšať “Španielske mušky EXTRA CITLIVÉ 30 ml” – afrodiziakum určené rovnako mužom ako i ženám. Nakoľko ide o silný koncentrát, postačí ak cca pol hodinku pred sexom užijete 5 až 7 kvapiek. Kúpite ich priamo tu.

Zľava na nákup v online e-shope isexshop.sk! Zadajte kód “ZLAVA15” a ušetríte 3% z ceny nákupu!

Koncentrovaný elixír lásky? Vyskúšajte silné španielske mušky!

Koncentrovaný elixír lásky? Skúste španielske mušky!

Zaujímavým riešením je aj koncentrovaný “Sex Elixir 15ml”. Tento elixír lásky, vhodný pre obe pohlavia, sľubuje dosiahnutie veľmi silného vzrušenia a maximálne intenzívneho orgazmu.

Ženy sa podľa slov výrobcu môžu tešiť na naštartovanie libida a jeho zvýšenie o neuveriteľných 300%! Stačí iba pár kvapiek a páni si okrem zlepšenia a spevnenia erekcie budú môcť pochvaľovať aj lepší sex so silnejším orgazmom.

Kúpiť Sex Elixir Kúpiť Sex Elixir

Skúsenosti so Španielskymi muškami

Skúsenosti ľudí, ktorí toto afrodiziakum vyskúšali, sú rôzne. Na jednej strane pozitívne, no zároveň sa nájdu aj negatívne hodnotenia. Podľa nášho názoru však cena tohto produktu nie je vôbec vysoká, preto sa ich oplatí aspoň vyskúšať. Veď tých pár EUR minieme aj na väčšie hlúposti..

Našim ďalším odporúčaním je to, aby ste vždy dodržiavali dávkovanie mušiek. Pozor si samozrejme dajte aj na to, aby ste sa prípravkom nepredávkovali. Do tretice Vám odporúčame nakupovať iba také prípravky, ktoré boli schválené Ministerstvom zdravotníctva SR. V prípade kúpi takýchto produktov si môžete byť istí, že sú bezpečné a že Vám ich konzumácia nespôsobí žiadne poškodenie vnútorných orgánov a zdravia.

Ak sa chcete podeliť o svoje skúsenosti, k dispozícií je Vám naše fórum o španielskych muškách, v ktorom môžete odporučiť svoj obľúbený produkt. Prípadne nám môžete prezradiť aj svoje negatívne hodnotenia.

Španielske mušky – najznámejšie afrodiziakum
3.9 (77.14%) 21 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist