Top 9 erotogénnych zón pre oboch partnerov

Isto ste sa už viackrát zamýšľali nad tým, ako čo najrýchlejšie rozpáliť svoju partnerku alebo partnera? Ako ich dostať do varu? Áno, možností je hneď niekoľko. Jedným z nich sú afrodiziáka, potraviny, ktoré svojim chemickým zložením či dokonca i tvarom dokážu naštartovať túžbu po sexe. Ak hľadáte niečo iné, svoju pozornosť zamerajte na erotogénne zóny. Prehľad tých najhorúcejších miest na ľudskom tele nájdete práve tu!

Klitoris

Isto sa zhodneme na tom, že ide o snáď najcitlivejšie miesto na ženskom tele. Nespočetné množstvo nervových zakončení a senzitívnych nervových teliesok sa postarajú o dlhotrvajúce pocity rozkoše. Klitoris možno dráždiť rukou – stačí ak začnete jemnými dotykmi a postupne budete pridávať na intenzite a rýchlosti pohybov. Alebo sa postarajte o rozkoš pomocou jazyka.Na svete snáď neexistuje žena, ktorá by nemala rada orálny sex. A verte nám, že aj Vám sa partnerka isto sladko odvďačí.

Ženské prsia

Erotogénne zóny sa postrajú o skvelý sex.

Erotogénne zóny sa postrajú o skvelý sex.

Prsia sú dokonalým magnetom. Priťahujú mužskú pozornosť, zvyšujú dámske ego a ak sú väčšie, často sa postarajúo dokonalé rozptýlenie pánskej pozornosti. Dámske prsia sú samozrejme skvelou erotogénnou zónou. Ak sa ich láskaniu partner venuje v dostatočnej podobe, ženské telo zareaguje vyplavovaním hormónu oxytocínu. Ten má vplyv na sťahy maternice, ktorá tak priam až nasáva spermie, je dôležitý i počas tehotenstva. Preto by sa prsiam mala v posteli venovať náležitá pozornosť.

Vagína

Niektoré ženy majú to šťastie, že sa im darí dosahovať vaginálny orgazmus. Vagína totiž počas správneho dráždenia prináša ženám pocity slaste, ktoré môžu vyvrcholiť vo vytúžený orgazmus. Preto stojí za to vyskúšať hneď niekoľko polôh a nájsť tú, ktorá funguje najlepšie. Zažijete počas toho kopu srandy a spestríte si pobyt v posteli.

Prípadne si erotické hrátky okoreňte aj nejakými sexuálnymi hračkami či Kamasútrou.

Chcete mať kvalitnejší sex? Čo takto skúsiť afrodiziakum? Prečítajte si našu recenziu o prírodnom afrodiziaku MAXXES alebo o osvedčenom Elixirman.

Krk a šija

Krk je skvelou univerzálnou erotogénnou zónou, ktorá funguje výborne nielen u žien, ale aj u mužov. Dôvodom je existencia množstva citlivých nervových zakončení v tejto oblasti. Použite svoj jazyk na to, aby ste veľmi jemne a pomaly nachádzali miestečká, ktoré partnera naštartujú. To, že ste na také miesto narazili, spoznáte povzdychmi či “husiou kožou”, ktorá prebehne po partnerovej pokožke. Podľa nášho názoru patrí krk a šija medzi najlepšie erotogénne zóny vôbec.

Uši

Uši sú tak isto veľmi vďačnou zónou, ktorej dráždením docielite správne naštartovanie svojho partnera. Podobne ako v prípade krku a šije, sú aj ušká miestom, ktoré správne navnadí obe pohlavia. Jemnými a nežnými pohybmi jazyka docielite to, že partnerom neraz prebehnú zimomriavky. Po tom, čo láskaníe ušiek zahrniete do svojho predohrového repertoáru, sa nemôžete čudovať, že sa tejto činnosti bude partner dožadovať častejšie a častejšie.

Spodná časť chrbta

Masáž chrbta ju spoľahlivo naštartuje.

Masáž chrbta ju spoľahlivo naštartuje.

Asi sa čudujete, čo v tomto článku hľadá táto časť ľudského tela. Ide však o miesto, ktorého masážou možno docieliť uvoľnenie svalstva panvy. Ďalšou výhodou je fakt, že partner/ka Vám isto nikdy nebude vyčítať, ak Vaše ruky počas masáže “zablúdia” aj na iné miestečká. Dokonalé uvoľnenie, nabudenie dobrej nálady a vynikajúca masáž sú predpokladom skvelej predohry, ktorá môže hneď nasledovať.

Bradavky

Bradavky na ženských prsiach sú veľmi citlivým miestom. Isto sa však zhodneme na tom, že nie každá žena preferuje také isté láskanie. Niektoré preferujú jemné bozkávanie a oblizovanie, iné nežné pohryzkávanie. Preto pripomíname dôležitosť komunikácie v posteli. Iba Vaša partnerka Vám najlepšie povie, čo sa jej páči a čomu sa naopak vyhnúť.

Vnútorná oblasť stehien

Oblasť posiata nervovými zakončeniami, ktorá však nie je až tak citlivá ako klitoris, bradavky či šija a ušká. Preto ide o erotogénnu zónu, ktorá, zjednodušene povedané, znesie toho viac. Preto okrem klasických bozkov či hrátok s jazykom, ktorý môže občas zablúdiť aj na iné miesta, vnútornej časti stehien nevadí aj jemné hryzkanie. A viete si predstaviť, čo s Vašou partnerkou spraví už len samotný fakt, že sa Vaša hlava pohybuje v tesnej blízkosti jej intímnych partií?

Ústa a pery

Pery patria medzi naše top erotogénne zóny.

Pery patria medzi naše top erotogénne zóny.

A našim posledným tipom sú pery. Tie sú veľmi citlivým miestom, vďačným na bozkávanie, hrýzkanie, oblizovanie, satie, cmúľanie alebo vášnivé bozkávanie. Partnerove ústa možno pomocou jazyka, pier a zubov vydráždiť dosýta. Samotné ústa sú tiež zónou,v ktorej sa ukrýva jazyk. Dotyky dvoch jazykov sú skvelým spúšťačom vzrušenia a jazyk je samozrejme nevyhnutným pre orálny sex. Preto na túto erotogénnu zónu určite nezabúdajte aj počas samotného milovania.

 

Top 9 erotogénnych zón pre oboch partnerov
4.3 (85%) 8 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist