Ženská ejakulácia

Téma ženskej ejakulácie patrí k tým oblastiam, o ktorých sa veľmi často diskutuje. Niektorí ju považujú za obyčajný mýtus, iné ženy sa bijú do pŕs kvôli jej pravosti. Tantra, starodávne umenie, prepojené s ľudskou sexualitou, pomenovávala ženský ejakulát slovom amrita – čo v preklade znamená “božský nektár”. Ako to teda vlastne je?

Snáď najzjavnejším rozdielom mužského a ženského orgazmu je jeho “viditeľnosť”. Väčšina žien totiž dosiahne orgazmus bez “fyzického dôkazu” a preto je ho ľahké aj predstierať. Kým mužské pokolenie si spája vyvrcholenie s ejakuláciou, žene dokážete klamstvo len ťažko, ak bude tvrdiť, že orgazmus skutočne mala.

V diskusiách o téme ženskej ejakulácie stále prevláda skeptický pohľad. Niet sa čo čudovať, že veľké množstvo žien ju považuje za akýsi akt pornografie. Kričiace ženy a stovky mililitrov tekutiny, ktorú mnohí považujú za moč, nie je zrovna predstava najromantickejších momentov s vašim partnerom, všakže?

Ženská ejakulácia a slávny bod G

Mýtami opradený, ba niekedy až bájny bod G. Diskusie o jeho hľadaní plnia internetové diskusie. A predsa nie je isté, či naozaj existuje. Pritom pojem ženskej ejakulácie ide ruka v ruke s týmto miestečkom vo vnútri ženského tela, ktoré má pri správnej stimulácií priniesť dámam neopísateľné pocity rozkoše, ktoré za trochu toho “pátrania” naozaj stoja.

Láka ženská ejakulácia aj Vás no neviete ako na ňu?

Láka ženská ejakulácia aj Vás no neviete ako na ňu?

Ak o existencií bodu G nemáte najmenšiu pochybnosť, prinášame vám menší návod, ako by ste mali byť shopná dosiahnuť orgazmus, spojený s ejakuláciou. Prvým krokom je samozrejme lokalizácia bodu G. Bez toho, aby ste ho s pomocou partnera našli, to proste nejde. Asi najčastejšou radou hľadačov, ako tento poklad nájsť, býva odporúčanie vsunúť dva prsty do vagíny a robiť pohyb prstami, naznačujúci “poď sem”. Prípadne je možné vsunúť iba jeden prst, pomaly ho vyťahovať smerom von z vagíny a po nájdení drsnejších miest sa sústrediť na hľadanie “guličky” – nášho cieľu. Jeho lokalizácia je samozrejme individuálna, mal by sa však nachádzať v prvej tretine prednej steny pošvy.

Druhým krokom je uvedomiť si to, ako výrazné dráždenie bodu G nám vyhovuje. Podobne ako klitoris, aj bod G je charakterizovaný ako miesto, pretkané neuveriteľným množstvom nervových zakončení, a preto je tak citlivý.

Nasleduje vybudovanie si akéhosi vnútorného sebapresvedčenia, že ejakulovať ozaj môžeme. Ako vo všetkých oblastiach života, aj tu bez sebadôvery ďaleko nezájdeme. Ak ste o svojich schopnostiach presvedčená, všetko ide ľahšie. A to platí aj v sexuálnej oblasti. Poslednými krôčikmi je samozrejme naučenie sa toho, ako vlastne ejakulovať, čiže akým spôsobom biologicky dostať ejakulát z tela von.

Aby bol spokojný aj partner…

Ženská ejakulácia môže byť zaujímavým zážitkom aj pre Vášho partnera.

Ženská ejakulácia môže byť zaujímavým zážitkom aj pre Vášho partnera.

Zabúdať na pohodlie partnera sa nevypláca. Ak sa totiž pánovi nedostáva dostatok pozornosti v posteli, môže to viesť ku konfliktom.

Nespokojnosť v partnerskom živote môže nastať aj vtedy ak muž bojuje so slabou erekciou. Erektilná dysfunkcia totiž negatívne ovplyvňuje nažívanie oboch partnerov.

Aby sa teda Váš partner netrápil kvôli občasným či pravidelnejším poruchám erekcie, zabezpečte si výživové doplnky na podporu erekcie.

Jeden z najobľúbenejších – EREXAN, Vás isto nesklame. Tak isto ako ani  najpredávanejší ZEREX. Vybrať si však možno z viacerých prírodných produktov – CLAVIN E-REX24 sú Vám plne k dispozícií. Chcete zväčšiť svoj penis?

 

Ak Vám nevyhovujú tieto produkty, na výber je tu ešte MAXXES či ELIXIRMANprírodné afrodiziaká, ktoré Vás správne nabudia.

NÁŠ TIP! NÁŠ TIP!
Ako zväčšiť penis? Prečítajte si našu recenziu o produkte VIMAX!
Ženská ejakulácia
4.3 (85%) 8 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist