Ako zbaliť babu? Michal Kopecký vie ako na to

Meno Michal Kopecký snáď nemusíme príliš predstavovať. Ide o zakladateľa najpopulárnejšieho slovenského blogu venovaného veľmi zaujímavej téme “ako zbaliť ženu?”.

Vďaka Michalovým radám sa aj z Vás môže stať muž, ktorý svojim šarmom a schopnosťami zbalí hociktorú single dámu. Poradí Vám ako popracovať na svojich komunikačných schopnostiach, charizme či sebavedomí. Slovenský odborník na vzťahy medzi mužmi a ženami vám zároveň prezradí osvedčené finty “baličov”.

Vďaka jeho videám sa naučíte ako zaujať babu, ako ju osloviť či ako zvládnuť prvý bozk. Určite vás zaujme aj návod ako dostať ženu do postele a ako sa jej dotýkať.

Prajeme Vám príjemné pozeranie…

Dvojica odborníkov: Zerex a Michal Kopecký

Videá vznikli v spolupráci so značkou ZEREX, ktorá sa špecializuje na výrobu najpredávanejších výživových doplnkov na podporu erekcie. Zerex patrí medzi slovenskými chlapmi k absolútnej špičke.

Zerex pre lepšiu erekciu!Ak vás trápia problémy s erekciou, potrebovali by ste vyriešiť problém oddialenia predčasnej ejakulácie, chceli by ste zvýšiť libido či zväčšiť penis, ste na správnom mieste. Prečítajte si našu recenziu o Zerexe a vyskúšajte ho aj vy!

Lekcia číslo 1 – Princíp príťažlivosti

Lekcia č. 2 – Tvoja hodnota

Lekcia č. 3 – Taktika nezáujmu

Lekcia č. 4 – Ako sa zoznámiť so ženou

Lekcia č. 5 – Vybudovanie spojenia

Lekcia č. 6 – Ako sa baviť so ženou – nekonečný rozhovor

Lekcia č. 7 – Ako sa dotýkať ženy

Lekcia č. 8 – Ako ju namotať – sexuálne obrazy

Lekcia č. 9 – Ako sa bozkávať – prvý bozk

Lekcia č. 10 – Ako dostať ženu do postele

Ako zbaliť babu? Michal Kopecký vie ako na to
3.4 (68.57%) 14 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist