LibidoUP pre ženy: naštartuje libido a zlepší orgazmus!

Osvedčená a obľúbená značka intímnej kozmetiky Lovely Lovers prichádza so skvelou novinkou – sprayom a gélom LibidoUP! Prírodné zloženie tejto účinnej intímnej pomôcky vás najskôr správne naštartuje a následne prinesie vytúžený orgazmus.

LibidoUP poteší ženy i mužov

Gél a spray je vhodný pre všetky ženy, ktoré chcú zažiť lepší sex a intenzívnejší orgazmus. Primárne ho však ocenia najmä tie dámy, ktoré:

  • potrebujú zažiť väčšie vzrušenie
  • chcú zvýšiť svoje libido
  • majú problém dosiahnuť orgazmus
  • chcú intenzívnejšie preživať všetky sexuálne podnety

LibidoUP však určite ocení aj každý partner dámy, ktorá ho bude pravidelne používať. S touto pomôckou si totiž bude môcť byť istý, že jeho úsilie o dosiahnutie orgazmu u ženy bude mať sladký koniec.

Účinky LibidoUP

LibidoUP spray sa nanáša rýchlo a jednoducho

LibidoUP spray sa nanáša rýchlo a jednoducho

Gél a spray majú rovnaké zloženie, líšia sa iba konzistenciou. Gél má však oproti sprayu jednu výhodu – má lubrigačné účinky. Výrobky s príjemnou vôňou sú vyrobené na vodnej báze a nezanechávajú škvrny na bielizni. Ich používanie vám prinesie nasledovné benefity:

  • rýchle naštartovanie libida
  • okamžité zlepšenie prekrvenia intímnych partií
  • lepšie zvlhčenie pošvy
  • silnejší (dokonca aj viacnásobný) orgazmus
  • intenzívnejší zážitok zo sexu
  • príjemný hrejivý pocit vo vagíne

Aké je zloženie LibidoUP?

Zloženie oboch výrobkov je 100% prírodné a prešlo náročným dermatologickým testovaním. Účinné látky nevyvolávajú žiadne podráždenie pokožky. Použitie je bezpečné a nemôže ohroziť vaše zdravie.

Gél aj spray sa skladajú z 2 základných účinných látok:

L-arginín – účinná aminokyselina, ktorá tvorí základ najúčinnejších doplnkov na podporu erekcie pre mužov. A to najmä vďaka jej schopnosti zvyšovať prietok krvi v pohlavných orgánoch muža i ženy. U mužov zlepšuje erekciu, u žien zvyšuje citlivosť sexuálnej stimulácie a zintenzivňuje orgazmus. Účinkovanie L-arginínu pocítite čoskoro po aplikácií – prezradí ho príjemný hrejivý pocit.

Ženšen – známy životabudič a všeliek sa v prípravku LibidoUP využíva najmä vďaka jeho schopnosti rýchlo dodať energiu. Okrem odstránenia únavy však oceníte aj jeho pozitívne účinky na regeneráciu tkanív. Ženšen je obľúbené afrodiziakum so stimulačnými účinkami, ktoré je schopné zvýšiť libido.

Jednoduchá aplikácia, zaručený výsledok

LibidoUP gél so zvlhčujúcimi účinkami

LibidoUP gél so zvlhčujúcimi účinkami

Pred prvým použitím gélu alebo sprayu vám odporúčame vykonať test znášanlivosti – aplikujte menšie množstvo tekutiny na vnútornú stranu predlaktia a počkajte pár minút.

Prípravky sa aplikujú naozaj jednoducho, stačí naniesť potrebné množstvo gélu resp. sprayu (2 až 3 streknutia) a nechať ho poriadne vsiaknuť. V prípade potreby možno LibidoUP aplikovať aj viackrát po sebe.

Výhodou oboch prípravkov je fakt, že ich možno pokojne používať v kombinácií s kondómom alebo ostatnými erotickými hračkami. Ani jeden z nich nezanecháva škvrny a nevyvoláva negatívne reakcie (v prípade alergie na niektorú zo zložiek sa môže vyskytnúť začervenanie, vyrážka príp. iné podráždenie kože).

Cena LibidoUP gélu a sprayu

Cena oboch výrobkov je najvýhodnejšia v tom prípade, ak si ich objednáte cez internetový obchod. Cesta za vytúženým ženským orgazmom a najintenzívnejším sexuálnym zážitkom začína výberom jedného z týchto produktov:

LOVELY LOVERS LIBIDOUP GEL INNOVATIVE FORMULA 150ML PRE ZVÝŠENIE LIBIDA
28 eur
Intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov vďaka silnejšiemu prekrveniu intimnych partií
Silnejší orgazmus
Lepšie prirodzené zvlhčenie
Mnohonásobný orgazmus
Má príjemnú vôňu
Mierne zahrieva
Optimálne zvlhčuje intímne partie
 
LOVELY LOVERS LIBIDOUP SPRAY INNOVATIVE FORMULA 50ML PRE ZVÝŠENIE LIBIDA
26 eur
okamžité zvýšenie libida
intenzívnejšie vnímanie sexuálnych podnetov
väčšie prekrvenie intímnych partií
silnejší orgazmus
zlepšuje prirodzené zvlhčenie
mnohonásobný orgazmus
veľmi príjemná vôňa
mierne zahrieva

LibidoUP pre ženy: naštartuje libido a zlepší orgazmus!
3.5 (70%) 10 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist