ZEREX – recenzie, skúsenosti a zloženie

Problémy s erekciou, impotencia, erektilná dysfunkcia… s takýmito nepríjemnosťami sa v súčasnosti stretáva až 150 miliónov mužov po celom svete. Dobrou správou je, že erektilná dysfunkcia sa dá liečiť v každom veku.

Zerex klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold

A keďže je sexuálne zdravie dôležitou zložkou partnerského života, oplatí sa investovať do kvalitných produktov, prinášajúcich rýchly účinok. A navyše kvôli nim nemusíte navštíviť lekára. Jedným z nich je aj ZEREX, výborne hodnotený produkt na podporu erekcie.

Originálny Zerex nakupujte vždy online z oficiálneho eshopu Zerex!

➡ Doprava zdarma pri nákupe nad 70€

➡ Zľavy na nákup (zľavové kódy nájdete nižšie)

Výhody Zerexu v skratke

Zerex funguje na našom trhu už viac než 5 rokov a za toto obdobie už pomohol viac než 65 000 mužom! Aj vďaka tomu patrí k najpredávanejším tabletkám na podporu erekcie vôbec. Jednou z jeho výhod je fakt, že na jeho kúpu nepotrebujete lekársky recept. Ide o prírodný liek na erekciu, ktorý sa oplatí vyskúšať.

Jeho výhody si možno overiť na vlastnej koži:

 • Zerex skvalitňuje intímny život partnerov – zlepšenie erekcie, zvýšenie libida, podpora zdravia prostaty, oddialenie ejakulácie, zvýšenie výkonnosti či plodnosti ocení nielen muž, ale aj jeho partnerka!
 • výrobok zlepší fyzické, ale aj psychické zdravie muža – vyrieši stres, ktorý nastane po probléme s erekciou, zvýši chlapské ego a podporí pozitívne sebavnímanie
 • účinkuje pomerne rýchlo – samozrejme v prípade, že nejde o výnimočne vážnu príčinu erektilnej dysfunkcie, ktorá si vyžaduje asistenciu lekára
 • Zerex nevyvoláva nežiaduce účinky – také, ktoré sa objavia po užítí erekčných tabletiek na predpis
 • ide o certifikovaný výrobok – produkty prešli testovaním v kontrolovaných laboratóriách pod dohľadom FDA (americká vládna agentúra “Správa potravín a liečiv”)

Výrobca Zerexu je spoločnosť iPharma® z USA, ktorá sa špecializuje na výrobu výživových doplnkov pre pánov.  

3 výrobky značky Zerex

Tento výživový doplnok pre moderného muža, ktorí sa nehanbí riešiť svoje intímne problémy sa vyrába v 3 verziách. Každá z nich je špecifická a určená na iný problém. Vďaka tomu si môžete vybrať produkt, ktorý vyrieši presne ten problém, ktorý vás aktuálne trápi.

 • Zerex Klasik – určený na užívanie v prípade slabej erekcie, pričom účinok nastupuje do 60 min. od užitia
 • Zerex Extralong – sa užíva s cieľom predĺžiť pohlavný akt až o 30 min., podporuje celkovú výdrž muža 
 • Zerex Ultragold – špeciálne vyvinutý pre mužov po 40-tke. Podporuje sexuálny apetít, zvyšuje hladinu testosterónu, zabezpečuje pevnú erekciu a dopĺňa všetky potrebné vitamíny a minerálny pre zdravú funkciu pohlavných orgánov. Je určený na každodenné užívanie. Účinky Zerexu ultragold sú pozorovateľné z dlhodobejšieho hľadiska, preto je nevyhnutné užívať ho minimálne 4 až 5 mesiacov. Je preto vhodné kombinovať ho s ostatnými produktmi tejto značky.

Recenzia Zerex klasik na pevnú erekciu

Výhodou výrobkov je aj to, že ich možno kombinovať – ak vás trápi hneď niekoľko rôznych ťažkostí.

<strong>Zľavy na Zerex v oficiálnom eshope</strong>! Zľavy na Zerex v oficiálnom eshope!

✅ Chcete získať 5€ zľavu na ZEREX? Pri objednávke ULTRAGOLD zadajte kód ULTRA5!

✅ 2€ zľavu na KLASIK alebo EXTRALONG získate vďaka špeciálnemu kupónu DOG2!

Zľavy aktivujete kliknutím

Pre koho je Zerex určený?

Výrobky značky Zerex sú vo všeobecnosti určené mužom od 18 rokov. Sú vhodné pre starších pánov, ale i mladých chlapov, u ktorých sa prejavujú symptómy erektilnej dysfunkcie. Tá trápi totiž aj mladých.

Erektilná dysfunkcia u mladých mužov

Napriek tomu, že ide o 100% prírodný produkt, nájdu sa aj také skupiny mužov, ktorí by sa mali výrobkom tejto značky vyhýbať:

 • alergici – výrobky neužívajte ak ste alergickí čo i len na 1 ich zložku
 • páni s príliš nízkym krvným tlakom
 • muži so srdcovou poruchou alebo závažnou poruchou pečene
 • páni s bližšie nezisteným ochorením srdca
 • pacienti, ktorí prekonali srdcový infarkt alebo cievnu mozgovú príhodu
 • pání s vrodenou poruchou sietnice, vredovou chorobou a poruchou krvácavosti
 • pacienti, ktorí užívajú lieky s obsahom nitrátu, prípadne lieky schopné uvoľňovať oxid dusnatý

Jednotlivé produkty od Zerexu taktiež nie sú určené ženám ani deťom!

Výrobok musí byť umiestnený mimo dosahu detí, na tmavom a suchom mieste.

Prehľad najčastejších otázok o Zerexe

Recenzia Zerex Extralong na oddialenie predčasnej ejakulácie

Zloženie Zerexu – prírodných tabletiek na podporu erekcie

Tabletky Zerex patria do kategórie voľnopredajných erekčných tabletiek, ktorých cieľom je podpora potencie. Ide o výživový doplnok, vyvinutý na prírodnej báze.

Najaktívnejšími látkami zloženia sú aminokyseliny, extrakty z prírodných stimulantov, ale aj dôležité vitamíny a minerálne látky. Všetky zložky Zerexu si podrobne predstavíme:

 • Aminokyselina L-arginín – jej význam je v dnešnej medicíne neustále zvýrazňovaný, okrem liečby erektilnej dysfunkcie a zlepšovania mužskej plodnosti sa používa aj pri liečbe kôrnatenia tepien, vysokého krvného tlaku a diabete. Najčastejšími príčinami porúch erekcie sú problémy s krvným obehom a cievne poruchy.
  L-arginín zlepšuje prekvenie jemných kapilár, čím pozitívne vplýva na erektilnú funkciu penisu a výrazne zlepšuje sexuálny život partnerov. Cievy v mužskom penise sa vďaka účinkom tejto neoceniteľnej aminokyseliny uvoľňujú a rozširujú, čím je zabezpečený dostatočný predpoklad na prítok krvi do penisu. Výsledkom je nielen samotná erekcia, ale i fakt, že muž je schopný si erekciu udržať na dostatočne dlhý čas. Táto látka je schopná dokonca podporovať vznik spermií, čím sa priamo podieľa na zvyšovaní plodnosti.
 • L-citrulline – je náhradný zdroj bunkového L-arginínu. Táto aminokyselina podporuje účinky L-arginínu. Vďaka nej je pohlavný úd opticky hrubší, väčší, prekrvenie prebieha rýchlejšie a výdrž muža je oveľa výraznejšia. Táto látka totiž muža nabudí a pocity únavy vystrieda kvalitnejší a dlhšie trvajúci sex.
 • L-lyzín – má významné účinky pri podpore prekrvovania penisu, podporuje účinok sexuálnych stimulov, zabezpečuje to, že muž je schopný opakovane sexuálne žiť a to navyše s lepšou výdržou. Navyše pozitívne vplýva na regeneráciu po samotnom akte.
 • Zvyšovanie hladiny hormónu testosterónu má na svedomí prírodný stimulant Tribullus terrestris. O dôležitosti testosterónu v mužskom živote niet pochýb. Podieľa sa na raste svalov, vlasov, ovplyvňuje sexualitu a výkonnosť.
  So znižujúcou sa hladinou hormónu v tele sa znižuje výkonnosť v posteli, zvyšuje sa pravdepodobnosť výskytu erektilnej dysfunkcie a rovnako aj riziko predčasnej ejakulácie. Preto má aj táto zložka nezastúpiteľnú úlohu v produkte Zerex.
 • Prísun energie, podpora libida a pozitívny vplyv na množstvo a kvalitu spermií. Tieto benefity prináša koreň rastliny MACA, ktorý pána doslova naštartuje a zvýši jeho sexuálny apetít. Podieľa sa aj na liečbe problémov s prostatou a neplodnosti.

Recenzia Zerex Ultragold pre celkové zlepšenie intímneho zdravia

Zloženie Zerex Klasik

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Tribulus Terrestris 150 mg
Maca 50 mg
L-Arginin 50 mg
L-Citrulin 50 mg
L-Lyzin 50 mg
Teobromín 50 mg

Zloženie Zerex Extralong

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Tribulus Terrestris 100 mg
L-Arginin 50 mg
L-Lyzin 50 mg
Maca 50 mg
Ženšen 50 mg
Teobromín 40 mg
Pestrec mariánsky 30 mg
L-Citrulin 30 mg

Zloženie Zerex Ultragold

Účinná látka Obsah v 1 tablete
Tribulus Terrestris (extrakt 40% saponínov) 300 mg
Maca (extrakt 10:1) 200 mg
Schisandra chinensis (extrakt 4%) 200 mg
Zinok (laktát zinočnatý, 200% RVH) 20 mg
Vitamín B2 (riboflavín, 200% RVH) 2,8 mg
Vitamín B6 (pyridoxín, 200% RVH) 8 mg
Meď (glukonán meďnatý, 200% RVH) 2 mg
Vitamín B12 (kyanokobalamín, 200% RVH) 5 μg

Kde kúpiť Zerex

Ak si lámete hlavu nad tým, či sa dá kúpiť Zerex v lekárni, odpoveď je veľmi jednoduchá. Nestrácajte zbytočne čas obiehaním kamenných predajní, ktoré si na takéto produkty prihadzujú vysokú maržu. Najjednoduchšia cesta je objednávka z oficiálneho eshopu predajcu, ktorý vám tablety doručí do 1 až 2 pracovných dní!

Neváhajte ani sekundu a spravte prvý krok k lepšiemu a kvalitnejšiemu sexu! Produkty tejto značky patria medzi absolútny top na slovenskom trhu, čo dokazuje nesmierne množstvo pozitívnych komentov na portály www.heureka.sk. Nájdeme tu samozrejme aj negatívne komentáre, čo len dokazuje fakt, že užívanie výživových doplnkov na podporu slabej erekcie je individuálne.

Objednať z oficiálneho eshopu

Cena ZEREX balení

Zerex® Klasik
29 €
Pre silnú a kvalitnú erekciu do 60 minút.
12 kapsúl
2,42 € za kapsulu
Zerex® Extralong
34 €
Na predĺženie erekcie a predčasnú ejakuláciu.
12 kapsúl
2,83 € za kapsulu
Zerex® Ultragold
65 €
Dlhšia erekcia, zvýšenie testosterónu a posilnenie imunitu.
120 kapsúl
0,54 € za kapsulu
Zerex® Megabalík
od 115 €
Väčšie balenia za výhodnejšie ceny.
144 kapsúl
0,8 € za kapsulu

Prejsť do oficiálneho eshopu

Dnes si ZEREX kúpilo už 12 ľudí

Pri objednávke produktu UltraGold – zľava 5€ – vložte do poznámky kód ULTRA5

2€ zľavu na Klasik alebo Extralong získate vďaka špeciálnemu kupónu DOG2!

Najčastejšie otázky a odpovede o Zerexe

 • Kde kúpiť Zerex? Najjednoduchšou cestou je zakúpenie Zerexu cez náš web. A tonavyše za akciovú cenu. Ide o diskrétny spôsob zakúpenia produktu, ktorý zlepší Váš sexuálny život.
 • Je možné kúpiť Zerex aj bez lekárskeho predpisu?Samozrejme. Ide o výživový doplnok, založený na prírodnej báze, ktorý zakúpite aj bez lekárskeho predpisu.
 • Aké je dávkovanie Zerexu?Odporúčaná dávka je 1 až 2 tablety približne 60 minút pred sexuálnym stykom. Dávku 2 tabliet neodporúčame prekračovať!
 • Ako rýchlo Zerex účinkuje? Nakoľko sú učinky individuálne v závislosti od konkrétneho organizmu, nástup účinku sa stanovuje v intervale od 30 do 60 minút od užitia. Maximálna dĺžka účinku produktu je 36 hodín.
 • Môžem Zerex užívať aj keď nemám 18 rokov?Prípravky Klasik, Extralong a Ultragold sú určené mužom nad 18 rokov! Nie sú vhodné ani pre ženy.
 • Zerex a alkohol. Je možné konzumovať alkohol počas užívania produktov tejto značky?Pri konzumácií alkoholu platí, že ho treba popíjať s mierou. Alkohol má totiž priame prepojenie s erektilnou dysfunkciou a podieľa sa aj na zvyšovaní reakčného času a nástupu účinku látok, obsiahnutých v Zerexe, ktoré podporujú erekciu.
 • Aké sú vedľajšie účinky Zerexu? Nežiadúce účinky doposiaľ neboli pozorované. Najmä vďaka tomu, že ide o produkt, vyrábaný na prírodnej báze. Výnimočne však môže dôjsť k výraznému predĺženiu erekcie. V prípade, že k takejto situácií dôjde a erekcia trvá viac než 4 hodiny, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc.
 • Aké je zloženie produktov Zerex? Tento výživový doplnok je zložený z vitamínov , minerálov, z aminokyselín L-arginín a L-lyzín, účinnej látky L-citrulline, z prírodného stimulantu Tribullus terrestris a z koreňu rastliny Maca. Podrobnejší popis si možno prečítať tu.
 • Aká je cena Zerexu?Zerek klasik zakúpite od 29€/bal., Extralong od 34€/bal. a Ultragold od 65€/bal.
 • Môžem tieto tabletky užívať aj keď som diabetik?Áno, produkty Zerex sú vhodné aj pre diabetikov.
 • Môže užívanie Zerexu ovplyvniť motorické schopnosti počas vedenia vozidla alebo obsluhy strojov?Odporúčame Vám odsledovať si účinky produktu na Váš organizmus. Produkt môže výnimočne spôsobovať poruchy videnia a závraty, ktoré môžu motorické schopnosti ovplyvniť.
 • Je možné kombinovať Zerex a ďalšie prípravky na liečbu poruchy erekcie?Takáto kombinácia sa jednoznačne neodporúča.
 • Dá sa kúpiť Zerex v lekárni?V lekárňach samozrejme možno zakúpiť aj takýto tovar, avšak obiehanie jednotlivých predajní a zháňanie konkrétnej značky je časovo náročné. Určite je vhodnejšie zaobstarať si Zerex online, vybavíte to pár klikmi.

Zerex na Heureke

Kto by nepoznal portál heureka.sk. Ide o veľmi cenný zdroj informácií o nesmiernom množstve tovarov. Nájdete na ňom aj diskusiu o Zerexe.

Po jej preštudovaní musíme uznať, že produkty Klasik, Extralong a Ultragold patria u slovenských mužov medzi top výživové doplnky na podporu erekcie a skvalitnenie sexu.

Medzi najčastejšie popisované pozitíva patrí spolahlivosť produktu, rýchle dodanie, silná erekcia, rýchly nástup účinku, výhodné dávkovanie Zerexu a pod.

Recenzia a skúsenosti so Zerexom na heureke

Medzi najčastejšie diskutované negatíva na fóre heureka.sk patria nežiaduce účinky – páni sa sťažujú na bolesti hlavy, búšenie srdca či vyššiu cenu. Na tieto komentáre však možno nájsť aj proti reakcie, ktoré kritizujú uvádzanie nepravdivých vedľajších účinkov.

Na základe naozaj veľkého množstva komentárov možno potvrdiť, že Zerex vyskúšalo veľké množstvo pánov a približne 80 – 85% s ním bolo spokojných. To v praxi znamená, že zafungoval na 8 z 10 mužoch, ktorí ho skúsili. Uznávame, že je to úctihodná štatistika, ktorá hrá v prospech tejto obľúbenej trojice výživových doplnkov.

Ak bohužiaľ patríte medzi tých, ktorí neboli spokojní, prečítajte si našu recenziu o veľmi dobre hodnotenom produkte EREXAN.

Recenzie a skúsenosti so Zerexom

Na internete možno naraziť na nespočetné množstvo odborných recenzií o trojici výrobkov tejto značky. Skúsenosti so Zerexom sú veľmi pozitívne a potvrdzujú ich aj testy, počas ktorých ich testovali muži sami na sebe. Takúto recenziu Zerexu možno nájsť napríklad na webe testosteron.guru – nájdete v nej metodiku testovania a podrobný popis odsledovaných účinkov.

Recenzia a skúsenosti Zerex
(zverejnené so súhlasom prevádzkovateľa webu testosteron.guru)

Pozrite si aj ďalšiu recenziu produktu Zerex – tentokrát od primárky urológie.

Diskusia o Zerexe

Využite naše diskusné fórum a podeľte sa s nami o svoje názory, dojmy a postrehy, či už pozitívne alebo negatívne. Fórum Vám môže pomôcť rozhodnúť sa, prípadne na ňom môžete prediskutovať akékoľvek otázky o voľnopredajných produktoch na podporu erekcie. Neváhajte a zapojte sa.

Dobre vedieť.. 

Ak sa po užití výživového doplnku počas alebo po pohlavnovnom styku objavia bolesti na hrudníku, nikdy neužívajte nitráty. Môže ísť o závažné ochorenie srdca, vyžadujúce si lekársku pomoc. Erektilná dysfunkcia môže byť taktiež príznakom tohto ochorenia.

ZEREX – recenzie, skúsenosti a zloženie
4.2 (83.01%) 133 votes

19 myšlienky na “ZEREX – recenzie, skúsenosti a zloženie

 1. akonato

  Ako hladam, tak hladam, ale nemozem najst, alebo dopatrat sa, kto VYRABA ZEREX (pozor, nie kto je distibutor). Udajna firma iPHARMA z USA neexistuje (teda nie taka, co vyraba Zerex) a jediny udaj o iPHARME som nasiel rusku stranku, ktora sa zaobera vyskumom liekov.

  Vie niekto z Vas vniest viac svetla do mojej otazky, kto je vlastne vyrobcom ZEREXu???

  Dakujem

  1. admin Autor príspevku

   Dobrý deň, s touto otázkou sme sa telefonicky obrátili na distribútora výživového doplnku Zerex, ktorým nám odpovedal, že spoločnosť samozrejme existuje, avšak z hľadiska obchodného tajomstva nie je možné dohĺadať všetko na internete. Zerex sa v ostatných krajinách sveta predáva pod iným názvom, rovnako ako napríklad aj náš Paralen.

   Dúfam, že vám táto odpoveď postačí.. Prajem pekný deň.

   Admin
   https://www.pevnaerekcia.sk

   1. štb

    Ale no tak, pán admin, treba povedať pravdu. Všetci vieme, že polovica prípravkov je made in China, tak prečo to nepovedať nahlas a naplno? Aj Zerex je čínský a preto lacnejší. No a čo?

 2. viktor

  Zerex je uplne perfektny, som s nim nesmierne spokojny a nemenil by som za nic. Vobec sa necudujem preco je najpredavanejsm produktom. Nie je to lacny spas, ale co je dnes valstne lacne? Ak to uz inak nejde, tak sa clovek zmieri aj s takymto “pausalom”.

 3. robo

  ake mate skusenosti s Erexanom? najmensie balenie ma o 3 kapsule viac ako Zerex a este je aj lacnejsi. Oplati sa ho skusit?

 4. netík

  mám za sebou polročné užívanie tohto produktu a môžem potvrdiť, že moje skúsenosti so zerex ultragold sú viac než pozitívne. Občas sa stane, že mám problém s trvácnosťou erekcie, ale aspoň ju mám častejšie, než predtým
  takže ja mu ostávam verný

 5. Ján

  ja som maval problemy s erekciou niekolko rokov a ked mi zistili cukrovku, doktor mi povedal, ze to bude pravdepodobne aj pricinou. Viagru mi pre problemy s vysokym tlakom neodporucal,tak som zacal studovat temu podpora erekcie a na zdravi som sa docital, ze Zerex je velmi ucinny a pomaha vela chlapom ako som ja. Dodnes nelutujem, ze som vyskusal Zerex cena sice nie je najnizsia, ale zato sa nan viem 100% spolahnut a nemienim experimentovat s lacnymi napodobneninami. Ján

 6. men in black

  zarex tabletky pouzivam uz dlhsiu dobu a je to celkom v pohode. je to celkom drahe ale zase 30 eur miniem aj vonku cez vikend 🙂 viac info ako tu je na zarex sk

 7. tbr

  dlho som sa rozhodoval ci kupit zerex alebo erexan, ale na zaklade velmi pozitivnych rekacii som sa rozhodol pre zerexa som naozaj zvedavy ci bude taky dobry ako je ospevovany

 8. roboTN

  vcera mi od vas dosiel zerex klasik, hned sme ho so senou skusili a zafungoval na prvy krat. SUPER! mal som ho tvrfeho ako skala! trochu som sa obaval kombinacie zerex a alkohol, ale aj napriek dvom frtanom na odvahu som vydrzal az do uspesneho konca

 9. richard

  chalani z partie si zo mňa chceli vystreliť a dali mi zerex klasik k 40tke. Vraj som už v takom veku, že ho budem potrebovať. Povedal som si čert to ber, keď to už mám doma, tak to vyskúšam.. a bol som prekvapený, že hneď na prvé užitie zafungoval. Zaúčinkoval za takých 30 minút, tak sme si so ženou spravili pekný večer. Aj keď ho ešte pravidelne nepotrebujem, na oživenie sexu bude fajn. Odporúčam, mňa presvedčil…

 10. stefan54

  zerex ultragold som zacal brat pred nieco viac nez rokom a mozem potvrdit, ze ozaj pomohol. zo zaciatku som bol skepticky, lebo vysledky sa az tak rychlo nedostavili, ale po pol roku sa karta obratila a moje pravidelne zlyhania postupne zmizli. mam 54 rokov a slaba erekcia ma uz vobec netrapi.
  ocenujem to, ze na vasom webe viem kupit ultragold o 5€ lacnejsi, dnes je kazde usetrene euro potrebne, dakujem.

 11. Lukáš M.

  Vyskúšal som ZEREX a fungoval dobre 🙂
  Sám som bol prekvapený, zatiaľ som iné prípravky nemal ale pokiaľ bude tento fungovať nemám dôvod ho meniť 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist