LIDERIN a nepriaznivé skúsenosti

LIDERINLiderin od spoločnosti Walmark, výživový doplnok na zlepšenie erekcie, vyvolal na slovenskom internete pomerne negatívnu diskusiu. Produkt, ktorý sám seba hodnotí ako “extra silný”, sa bohužiaľ stretol s pomerne zlým hodnotením jeho účinkov. Páni kritizujú jeho účinky, sľubujúce zlepšenie erekcie a podporu plodnosti. Poďme sa ale spoločne pozrieť na jeho zloženie.

Aké je zloženie Liderinu?

Výrobok sa vyrába v 2 alternatívach – Liderin a Liderin Ginseng. Keďže druhá alternatíva je zložením obohatená o žen-šen, označuje sa ako viac účinná.

  • L-arginín – aminokyselina, ktorá podporuje prekrvenie ciev v penise, je výborným prostriedkom liečby erektilnej dysfunkcie. Ak sa v našom tele vyskytuje dostatok tejto aminokyseliny, dochádza k produkcií oxidu dusnatého, ktorý dokáže uvoľniť svaly a cievy, zásobujúce penis krvou. Výsledkom je zvýšenie prítoku krvi a dlhotrvácna, pevná erekcia.
  • Pycnogenol – ide o extrakt z francúzskej pobrežnej borovice, ktorého úlohou je podporiť mikrocirkuláciu krvi. A práve to by malo napomôcť mužovi k dosiahnutiu a udržaniu erekcie.
  • Žen-šen – zvyšuje sexuálnu vitalitu, podporuje erekciu. Zároveň je obľúbený aj vďaka afrodiziakálnym účinkom, ktoré vedia účinne nakopnúť libido.

Dávkovanie a cena Liderin

Jednou z nesporných a pomerne dosť kritizovaných nevýhod produktu je jeho dávkovanie. Balenie 6ks tabliet Vám totiž vystačí iba na dvakrát. Na zabezpečenie erekcie je potrebných vziať 60 min. pred sexom naraz 3ks tabliet a zapiť ich dostatkom vody. Nepraktické dávkovanie zabolí o to viac, ak ho vyjadríme cenou. Keďže jedno balenie zakúpite za približne 20€, čo v praxi znamená, že jeden sexuálny zážitok vás vyjde na 10€, čo je v porovnaní s osvedčenejšími produktmi ako Zerex, Clavin, E-rex24  a pod. až 2x viac. Z dlhodobého hľadiska ide o nie príliš ekonomickú variantu riešenia impotencie.

Skúsenosti s Liderinom

Na základe Vašich skúseností, ktoré sme si prečítali na portály Heureka.sk, možno konštatovať, že zákazníci, ktorí produkt vyskúšali, s ním neboli vôbec spokojní a hodnotia ho ako neúčinný. Negatívom je aj deklarovaný postreh, že Liderin a alkohol nie sú vôbec dobrou kombináciou.

Na základe negatívnych skúseností Vám odporúčame vybrať si iný, účinnejší produkt. Najlepšie hodnoteným je Zerex, dostupné sú aj alternatívy Clavin, E-rex24, Maxxes, Elixirman či Erexan.

Budeme radi, ak sa aj vy zdôveríte, aké účinky mal Liderin na Váš organizmus.

 

LIDERIN a nepriaznivé skúsenosti
1.8 (35%) 4 votes

Jedna myšlienka na “LIDERIN a nepriaznivé skúsenosti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist