Levitra účinky a skúsenosti

Levitra je liek, určený na liečbu erektilnej dysfunkcie, obsahujúci účinnú látku vardenafil. Rovnako ako látka sildenafil (hlavná zložka modrej tabletky Viagra), patrí do skupiny inhibítorov PDE5 – látok, schopných zvyšovať prietok krvi v penise, výsledkom ktorého je silná erekcia. Tabletka je schopná znižovať účinky chemických látok v organizme muža, ktoré sú prirodzene zodpovedné za odoznievanie erekcie.

Levitra rozoznáte od Viagry jednoducho – ide o okrúhlu oranžovú tabletku, vyrábajúcu sa vo verziách s obsahom 2,5mg, 5mg, 10mg či 20mg účinnej látky. Na to, aby bol liek účinný, je nevyhnutná prvotná sexuálna stimulácia.

Levitra je dostupná iba v lekárni.

Levitra je dostupná iba v lekárni.

Levitra – predaj

Levitru možno získať iba na základe lekárskeho predpisu. Cena v lekárni sa pohybuje okolo 12-15€ za jednu tabletku v závislosti od veľkosti balenia a množstva účinnej látky, obsiahnutej v Levitre. Treba si uvedomiť, že predpísaný liek je určený iba Vám a nemali by ste ho distribuovať ďalej. Pozor si treba dať aj na podvodných predajcov, ponúkajúcich tabletky na erekciu na internete. Väčšinou ide o napodobneniny, pri ktorých nemožno vylúčiť obsah škodlivých alebo toxických látok, ktoré môžu vážne poškodiť Vaše zdravie. V prípade, že Vaše problémy nechcete riešiť so špecialistom, siahnite po voľne dostupných liekoch na erekciu, akými sú napríklad obľúbený Zerex alebo Erexan.

Užívanie Levitry

Oranžová tabletka sa užíva aspoň 60 minút pred sexom. K erekcií, ktorá vďaka účinku lieku môže trvať až 4-5 hodín, dochádza po približne 25. minútach. Ak užitiu Levitry predchádzala konzumácia ťažkého jedla, vedzte, že k nástupu účinku môže dôjsť neskôr. Tak isto môže účinky ovplyvňovať aj konzumácia alkoholu a pitie grapefruitovej šťavy. Neužívajte viac než 1 tabletku denne. Levitra nie je určená ženám, ide o liečivo pre mužov, trpiacich erektilnou dysfunkciou (porucha erekcie). Rovnako nie je určená deťom, lekár ju môže predpísať pacientovi staršiemu ako 18 rokov.

Nežiadúce účinky

Nežiadúce účinky Levitry sú najmä bolesť hlavy, závraty, problémy s trávením, návaly tepla, bolesti na hrudi, zvonenie v ušiach, upchatý nos a nádcha, poruchy spánku alebo ospalosť, malátnosť, poruchy zraku, vyrážky, vysoký alebo príliš nízky tlak či bolesť svalov. Výskyt nežiadúcich účinkov treba konzultovať s lekárom.

Kedy nemožno Levitru užívať?

  • ak ste alergický na jej účinnú zložku, vardenafil, prípadne na jej ďalšie zložky
  • ak užívate lieky s obsahom nitrátov (napr. nitroglycerín)
  • ak trpíte ochorením srdca alebo pečene
  • ak ste prekonali infarkt či mozgovú príhodu
  • ak mávate veľmi nízky tlak
  • vo veku nad 75 rokov nemožno Levitru kombinovať s ketokonazolom a itrakonazolom
  • ak užívate lieky na liečbu HIV
  • ak sa u Vás vyskytla strata zraku alebo trpíte degeneratívnym očným onemocnením
Levitra účinky a skúsenosti
3.9 (78%) 10 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist