Vimax – recenzia, skúsenosti, účinky a 10% zľava

Vimax, voľno predajný doplnok na podporu erekcie a kvalitnejší sex, skúsilo už viac než 1 000 000 ľudí. Jeho výrobcom je kanadská spoločnosť OAI Services Ltd. Oficiálnym distribútorom doplnku je česká spoločnosť eMarkest, s.r.o., ktorá zabezpečuje distribúciu aj na Slovensko a to iba za 4€. Tento produkt patrí medzi obľúbené tabletky na erekciu a preto by ste ho mali vyskúšať aj vy!

Zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie

Vimax je obľúbený produkt na zväčšenie penisu a skvalitnenie erekcie.

Vimax je obľúbený produkt na zväčšenie penisu

Účinky Vimaxu, ktoré deklaruje výrobca, majú pánovi zabezpečiť plnohodnotný a kvalitný sexuálny život:

 • predĺženie a zhrubnutie penisu 
 • dlhotrvácnejšia a pevná erekcia
 • zosilnenie a zintenzívnenie orgazmu
 • zlepšenie libida, chuti na sex
 • oddialenie predčasnej ejakulácie
 • predĺženie trvania sexu

Jedna tobolka denne prinesie zlepšenie prejavov erektilnej dysfunkcie už po pár týždňoch užívania. Ide o najjednoduchšie riešenie tohto pálčivého problému, ktorý znepríjemňuje intímny život tisíckam pánov na Slovensku.

Najlepšia recenzia Vimaxu sú jeho výsledky…

Vimax od jeho konkurentov odlišuje niečo veľmi podstatné –  ide o jeden z mála produktov, ktorého výsledky boli potvrdené dlhodobým zisťovaním.  Zisťovanie spokojnosti prebiehalo viac než 7 rokov a výsledky sú veľmi pozitívne. Presvedčte sa o nich aj vy!

Účinky Vimax sú potvrdené prieskumom

Výrobca na svojom webe deklaruje naozaj úctihodné výsledky prieskumu, na ktorom sa zúčastnilo v rokoch 2004 a 2011 viac než 9000 zákazníkov.

 • 80% užívateľov potvrdilo, že ich uspokojenie počas sexu sa zlepšilo
 • 67% zákazníkov potvrdilo výrazné zlepšenie erekcie
 • 64% užívateľov uviedlo, že mali zvýšenú chuť na sex (zvýšené libido)
 • u 40% zákazníkov došlo k oddialeniu predčasnej ejakulácie a teda k značnému predĺženiu trvania sexu

V prvých troch mesiacoch užívania produktu budete pozorovať postupný nástup výrazných zmien.

Účinky Vimax sú potvrdené dlhodobým prieskumom.

Účinky Vimax sú potvrdené dlhodobým prieskumom. Zdroj: vimax.cz

Výsledky budete pozorovať už o pár týždňov

Počas prvého mesiaca dochádza k zlepšeniu erekcie, ktorá bude pevnejšia a silnejšia. Zároveň pozorujete zvýšenie chuti na sex. Druhý mesiac užívania prináša zlepšenie výkonu a výdrže v posteli, no zároveň aj zväčšenie penisu v stoporenom stave.

Dlhodobým užívaním Vimax docielite najlepšie výsledky a predĺženie penisu až o 2cm!

Počas tretieho mesiaca užívania dochádza k najvýraznejším zmenám. Pevná a silná erekcia sa stáva samozrejmosťou počas každého pohlavného styku, dochádza aj k veľkému zlepšeniu výdrže a rieši sa problém predčasného výronu semena. Predčasná ejakulácia už pána viac nebude trápiť a ich sex bude trvať oveľa dlhší čas než predtým. Najpozitívnejšou zmenou je však výrazné zväčšenie penisu v kľudovom aj stoporenom stave. Výrobca deklaruje zväčšenie o 1,5 až 2cm.

 1. mesiac2. mesiac 3. mesiac4. mesiac
pevnejšia erekcia a tvrdší penischeck ikonacheck ikonacheck ikonacheck ikona
zvýšené libidocheck ikonacheck ikonacheck ikonacheck ikona
zväčšenie objemu penisu (hrubší a dlhší penis)check ikonacheck ikonacheck ikona
zvýšenie výkonu v postelicheck ikonacheck ikonacheck ikona
predĺženie trvania sexucheck ikonacheck ikonacheck ikona
oddialenie predčasnej ejakuláciecheck ikonacheck ikona
predĺženie penisu o 1,5-2cmcheck ikona

objednať Vimax s 10% zľavou objednať Vimax s 10% zľavou

Dnes si VIMAX kúpilo už 24 ľudí

Pri objednávke vyplňte 10% zľavový kupón VIMAX10P

POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO IBA 4€

Zloženie Vimax

Podobne ako aj ostatné výživové doplnky na zlepšenie erekcie, aj Vimax sa pýši 100% prírodným zložením, ktoré by malo byť predpokladom, že jeho užívanie nebude spôsobovať vedľajšie účinky. Kombináciou účinných látok, obsiahnutých v produkte, má zabezpečiť všetky uvedené pozitívne účinky.

 • Kajenské korenie – vďaka tomu, že podporuje krvný obeh, dokáže perfektne podporiť prekrvenie. Dostatok krvi v penise znamená pevnú erekciu bez akýchkoľvek zaváhaní, ale aj predĺženie a teda aj zväčšenie penisu a zvýšenie jeho citlivosti.
 • Ovos siaty – pre vysoký obsah vitamínu B je ovos dôležitý pre fungovanie nervového systému, čím sa zabezpečuje správny prenos nervových vzruchov, potrebných pre erekciu. Výsoký podiel bielkovín napomáha kvalite spermií.
 • Gingko biloba – veľmi známa rastlina, ktorej sa pripisujú blahodarné účinky na centrálny nervový systém človeka. Jej užívanie zabezpečuje rozširovanie ciev, vďaka čomu sa do penisu dostáva viac krvi a erekcia je preto silnejšia a dlhotrvácna.
 • Serenoa plazivá (Saw Palmetto) – je najrozšírenejším prírodným prostriedkom liečby zväčšenej prostaty u mužov, je to však aj afrodiziakum, ktoré zvyšuje chuť na sex. Odporúča sa aj pre zvýšenie kvality spermií a taktiež na liečbu urologických problémov.
 • Ženšen pravý – je uznávaný pre množstvo zdravotných benefitov, zlepšuje potenciu, nakoľko ide o afrodiziakum, tak aj zvyšuje libido. Pomáha prekonať únavu a tak zvyšuje aj sexuálnu kondíciu a výkonnosť v posteli. Ženšen pomáha oddialiť predčasnú ejakuláciu a je preto obľúbenou a veľmi využívanou zložkou prípravkov na liečbu erektilnej dysfunkcie.
 • Hloh obyčajný – je oceňovaný najmä pre svoje účinky, podporujúce zdravie srdca a krvného obehu. Správne fungujúci obeh krvi v tele je predpokladom silnej a dlhotrvácnej erekcie. Okrem toho pôsobí antidepresívne, a teda zmierňuje psychologické príčiny impotencie.
 • Vitamín E – zlepšuje krvný obeh, čím zlepšuje prekrvenie penisu. Pánska erekcia bude preto tvrdá a vydrží dostatočný čas. Má teda veľký význam pri podpore potencie, používa sa však aj ako prostriedok zlepšenia plodnosti.
 • Ryžová múka – prírodný prostriedok udržiavajúci komplexnosť tabletiek
Vimax zakúpite s 10% zľavou

Vimax zakúpite s 10% zľavou

Kompletné zloženie Vimax na každom balení

Kompletné zloženie Vimax na každom balení

 

 

 

 

 

 

Cena Vimax – získajte zľavu!

Jedno balenie Vimax obsahuje presne 30 tabliet na zväčšenie penisu a pevnejšiu erekciu. Vybrať si však možno z viacerých alternatív balenia, ktorým Vám budú tieto doplnky na zlepšenie potencie diskrétne doručené.

Vimax na mesiac
40€
30 toboliek
1 tobolka = 1,33€
vydrží 30 dní
základné balenie
 
CENA PO ZĽAVE: 36€
Vimax na 2 mesiace
74€
60 toboliek
1 tobolka = 1,23€
zvýhodnená cena
ušetríte 6€!
 
CENA PO ZĽAVE: 66,60€
Vimax na 3 mesiace
103€
90 toboliek
1 tobolka = 1,16€
veľmi výhodná cena
ušetríte 17€
 
CENA PO ZĽAVE: 92,70€
Vimax na 4 mesiace
129€
120 toboliek
1 tobolka = 1,08€
super cena
ušetríte 31€
 
CENA PO ZĽAVE: 116,10€

Na každý nákup si uplatnite 10% zľavu! Využite náš špeciálny zľavový kupón VIMAX10P

Prečítajte si náš návod ako uplatniť zľavu na VIMAX.

NÁŠ TIP: Zaobstarajte si zásobu na celý rok NÁŠ TIP: Zaobstarajte si zásobu na celý rok
Zásoba na 12 mesiacov vás výjde na 292€ – po uplatnení zľavy len 262,80€. Jedna tobolka stojí v tomto prípade iba 0,73€.

Ako možno vidieť, cena Vimaxu je najvýhodnejšia pri najväčšom balení, ktoré ak si zakúpite, získate zásoby na celý rok. Takáto investícia sa oplatí napríklad, ak máte produkt vyskúšaný a dôverujete mu, no však aj v prípade, ak sa dohodnete s kamarátmi a objednáte si Vimax spoločne. Rozdiel v cene jednej tablety je totiž naozaj značný – v porovnaní s najmenším balením predstavuje úsporu až 0,52€ na 1ks tablety.

Dávkovanie Vimax

Dávkovanie Vimaxu je 1 tobolka denne, pričom ju odporúčame užiť 30 minút po jedle. Tým, že tobolku užijete až po raňajkách zabezpečíte maximalizáciu jej účinkov. Váš tráviaci systém bude totiž správne naštartovaný. Tobolku však môžete užiť aj nalačno, nespôsobí vám žiadne tráviace ťažkosti.

V prípade, že ste na užitie Vimaxu zabudli, nezúfajte. Užite ho počas dňa a nasledujúce ráno pokračujte vo svojej kúre.

Niektorí páni radia užívať ďalšiu tobolku aj pred každým sexom.

Ak užívate lieky na predpis, užívanie Vimaxu konzultujte s lekárom. Rovnaké odporúčanie platí aj vtedy ak sa liečite na ochorenie srdca či ciev, máte problém s krvným tlakom alebo pečeňou.Tobolky neužívajte ak ste alergickí na niektorú z jej zložiek.

Fórum o Vimax

Využite naše fórum na diskusiu o prípravku Vimax. Internetové diskusie sú cenným zdrojom recenzií a skúseností od užívateľov, ktorí tento doplnok na podporu erekcie vyskúšali. Neváhajte a zapojte sa, pýtajte sa, raďte a spoločne tak vytvorte databázu hodnotenia produktu Vimax.

Vimax – recenzia, skúsenosti, účinky a 10% zľava
4.1 (81.82%) 88 votes

3 myšlienky na “Vimax – recenzia, skúsenosti, účinky a 10% zľava

 1. Jozef

  Dobry den. Rozdiel v dlzke zatial nevdim, ale na pevnost erekcie ma vimax vplyv urcite. Mne sa osvedcil, preto ho mozem s kludnym svedomim odporucat dalej.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist