Tabletky na zväčšenie penisu

Dĺžka penisu býva témou, o ktorej veľa pánov nediskutuje. Nie všetci sú totiž s veľkosťou svojej pýchy úplne spokojní. Nájdu sa však aj takí, ktorí kamarátom i potencionálnym známostiam s radosťou zdelia, akým nadpriemerným údom boli obdarení. Overiť si to možno samozrejme jednoducho, avšak slušné mravy kážu radšej sa takémuto overovaniu vyhnúť.

Čo sa však dá robiť, ak je penis príliš malý? Menší pohlavný úd môže spôsobovať psychické traumy a môže byť dôvodom, prečo si pán nevie nájsť priateľku. Psychika totiž dokáže zatočiť celým svetom a pocity sklamania, depresie a hanby nepomôžu pri hľadaní partnerky veru nikomu. Prečítajte si naše tipy na jednoduché zväčšenie penisu.

Ako zväčšiť penis?

Zväčšenie penisu je možné dosiahnuť užívaním výživového doplnku Vimax.

Zväčšenie penisu je možné dosiahnuť užívaním výživového doplnku Vimax.

Prvou myšlienkou, s ktorou by sme sa mohli pohrávať, je cvičenie. Penis ale nie je sval a na jeho rast však bohužial nepomôže žiadny cvik. Nepomáha ani konzumácia špecifických potravín, čo je populárnou taktikou riešenia veľkého množstva zdravotných ťažkostí.

Riešenie sa ale črtá, ako to už býva dobrým zvykom, v prírode a v medicíne. Do dnešného dňa však neboli vyrobené tabletky na zväčšenie penisu, ktoré by zaručene fungovali. Páni samozrejme môžu podstúpiť operačné zákroky, vďaka ktorým sa ich prirodzenie zväčší, tie sú však drahou a bolestivou metódou.

Vyskúšajte Vimax na zväčšenie penisu.

Vyskúšajte Vimax na zväčšenie penisu.

Odpoveďou na našu otázku však môžu byť výživové doplnky na podporu erekcie. Tie totiž obsahujú účinné látky, schopné rozťahovať cievy, vďaka čomu sa do penisu dostáva väčšie množstvo krvi. A viac krvi znamená viac objemu, či už do dĺžky alebo do šírky. Okrem zväčšenia penisu zlepšujú erekciu, zvyšujú libido, a napomáhajú aj oddialiť predčasnú ejakuláciu.

Jeden z doplnkov, deklarujúcim zväčšenie pohlavného údu, je VIMAX. Je to 100% prírodný produkt s výhodnou cenou, deklarujúci množstvo pozitívnych účinkov, primárne je však produkt určený práve na postupné predĺženie pohlavného údu. Vďaka jeho pravidelnému užívaniu by ste sa podľa slov výrobcu mali už po 3 mesiacoch tešiť zo zväčšenia penisu až o 1,5 až 2cm.

Prečítajte si našu recenziu o produkte VIMAX, v ktorej nájdete všetky potrebné informácie o tomto doplnku na zväčšenie penisu.

Penirium na zväčšenie penisu = málo recenzií a vysoká cena

Internetové diskusie plnia v posledných mesiacoch aj otázky, týkajúce sa účinkov produktu Penirium. Ide o ďalší doplnok na podporu erekcie, ktorý je v našich končinách novinkou. Na webe výrobca sľubuje predĺženie pohlavného údu po troj mesačnej kúre až o 7cm a zväčšenie jeho obvodu o 2,5cm.

Napriek tomu, že zloženie doplnku Penirium môže vďaka L-arginínu, L-karnitínu, prášku koreňu Maca či Ženšenu môže zlepšiť erekciu či zvýšiť výkonnosť, ak príde na tému zmohutnenia penisu, sme pri tak vysokých číslach skôr skeptickí.

Priemerná dĺžka pohlavného údu je v stoporenom stave niečo viac než 13cm, je teda pomerne neuveriteľné, že výživový doplnok dokáže za 3 mesiace predĺžiť penis o viac než polovicu.

Podľa dostupných informácií musíte pre dosiahnutie účinkov Penirium užívať aspoň 4 mesiace. Táto kúra vás bude stáť 296€ (pozn. v čase písania tohto článku). Na internete nenájdete podrobné recenzie na tému Penirium, iba niekoľko reklamných článkov. Preto odporúčame siahnuť po osvedčených prípravkoch, popísaných na našom webe.

4 mesačná kúra s Vimaxom vás výjde (po uplatnení zľavového kupónu 10VIMAXP) na 116,10€. Ušetríte neuveriteľných 179,90€!

 

ušetriť 179,90€! ušetriť 179,90€!

Erexan a Zerex – lepšia erekcia a väčší penis

Z našich skúseností však odporúčame aj ZEREX a EREXAN. Sú to totiž najpredávanejšie doplnky na liečbu impotencie, ktoré sú vynikajúco hodnotené. Ich účinné zloženie pomáha rozširovať cievy, nachádzajúce sa v penise, čím zlepšujú prekrvenie penisu, z čoho vyplýva, že penis dokážu aj zväčšiť.

Ich cena je v porovnaní s kvalitou viac než výhodná, čo je dobrou správou pre všetkých, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou.

Prečítajte si naše recenziu ZEREX a článok o EREXAN-e, vďaka ktorým sa dozviete prečo sú také obľúbené.

Tabletky na zväčšenie penisu
4.2 (83.53%) 17 votes

2 myšlienky na “Tabletky na zväčšenie penisu

  1. kiko

    ja si myslím, že toto nie je ani biologicky možné, veď ako Vám môže čosi prírodné predĺžiť penis? určite je to len ďalší odrb, ktorý do nás tlačia výrobcovia. ďakujem, neprosím!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist