XtraSize – recenzia, zloženie, účinky a cena

Množstvo mužov sa v súčasnej dobe zaujíma o to, akým spôsobom zväčšiť penis. Hoci platí staré známe “aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo” predsalen by bol snáď každý pán šťastnejší, keby sa nemusel obávať, že svoju partnerku dokonale neuspokojí. Špeciálnu skupinu tvoria muži, ktorých príroda neobdarovala práve najväčším prirodzením, ktorí majú zo svojich rozmerov depresie a psychické ťažkosti. Práve pre nich je tu XtraSize!

Spôsobov ako zväčšiť penis nájdete na internete hneď niekoľko. Žiaden z nich však nie je prirodzený a neinvazívny. Možno jedine tak Kegelove cviky pre mužov, ktorých efekt sa ale nedostaví veľmi rýchlo. Preto sa ako najlepšie riešenie javí užívanie liekov, ktoré dokážu vďaka svojim aktívnym látkam rozťahovať cievy a tým zabezpečiť, že do penisu bude prúdiť oveľa viac krvi. Čím viac krvi v erektilných telieskach, tým väčšie prirodzenie.

XtraSize pri pravidelnom užívaní sľubuje výrazné zväčšenie penisu (zdroj: www.xtrasize.sk)

XtraSize pri pravidelnom užívaní sľubuje výrazné zväčšenie penisu (zdroj: www.xtrasize.sk)

Súčasný farmaceutický trend ťahá do popredia prípravky, ktoré sú založené na prírodnej báze. Ak sa nad tým zamyslíte, je to úplne logické. Lieky na erekciu (napríklad Viagra), viazané iba na lekársky predpis, obsahujú toľko chémie, že vonkoncom nie sú určené každému pánovi, ktorý trpí príznakmi impotencie.

Smolu majú aj takí, ktorí užívajú lieky na srdce, cukrovku či vysoký tlak. Užívanie liekov s chemickým základom je tak obmedzujúce, že muži so slabou erekciou prakticky nenájdu lepšiu možnosť, než vyskúšať výživové doplnky na podporu erekcie.

Snáď najznámejším doplnkom na skvalitnejšie erekcie je ZEREX. Veľmi obľúbenými sú aj EREXAN a VIMAX.

XtraSize na zväčšenie penisu

Ide je jeden z mála produktov zameraných priamo na zväčšenie penisu, ktoré zakúpite aj na Slovensku. XtraSize funguje na princípe, ktorý sme už načrtli – jeho zloženie pozitívne ovplyvňuje rozťahovanie a maximálne zväčšovanie erektilných teliesok v penise. Vyššia kapacita pre krv prináša nielen optické ale i reálne zhrubnutie a predĺženie penisu.

Ekonomicky najvýhodnejšie je zaobstarať si troj balenie XtraSize. (zdroj: www.xtrasize.sk)

Ekonomicky najvýhodnejšie je zaobstarať si troj balenie XtraSize. (zdroj: www.xtrasize.sk)

So samotným zväčšením prirodzenia ide ruka v ruke aj zvýšenie sebavedomia. Výrobca XtraSize na svojom webe udáva, že pacienti, ktorí tento doplnok užívali, sa tešili zo zväčšenie penisu v priemere o 2 až 3 cm. A to len za 90 dní! Výrobca udáva, že dlhodobým užívaním môžu páni dosiahnuť zväčšenie penisu až o 7,5 cm. Treba si však uvedomiť, že výsledky sú individuálne, preto sa na toto číslo radšej nespoliehajte. Podľa nášho názoru ho ani reálne nemožno dosiahnuť…

Na webe výrobcu sa ďalej dočítame, že následné testy preukázali, že účinky XtraSize pretrvávali aj po viac než roku od užívania doplnku, preto sa ho podľa nášho názoru oplatí vyskúšať. Jediné, čo pre tento efekt musíte v “udržiavacom režime” urobiť je užiť 1 tabletku 2 až 3x týždenne.

Výrobca deklaruje aj ďalšie účinky XtraSize, ktoré by ste mali pocítiť vďaka pravidelnému užívaniu toboliek

 • pevnejšiu a dlhšie trvácu erekciu
 • zvýšenie výkonnosti a sexuálnej energie
 • zlepšenie výdrže
 • vyššiu intenzitu orgazmov
 • zlepšenie pôžitku zo sexu
 • zlepšenie sebavedomia
 • lepšie uspokojenie partnerky

Dávkovanie a užívanie XtraSize

Dávkovanie XtraSize, doplnku pozitívne ovplyvňujúceho veľkosť penisu, je naozaj jednoduché. Každé ráno stačí prehltnúť jednu tobolku. Odporúčame zapiť dostatočným množstvom vody a tešiť sa na výsledky. Ak doplnok užívate nielen kvôli ovplyvňeniu dĺžky penisu, vezmite si 1 tobolku aj pred sexom. To, že ju užijete cca 30 min. pred stykom Vám prinesie zlepšenie výkonnostivýdrže a teda aj oddialenie ejakulácie.

Ak sa obávate nežiadúcich účinkov, môžete si vydýchnuť. XtraSize vďaka svojmu prírodnému zloženiu nevyvoláva negatívne vedľajšie účinky, ktoré by Vás počas jeho užívania príliš obmedzovali. Treba si však uvedomiť, že ľudský organizmus reaguje na rôzne preparáty rôzne, preto sa v ojedinelých prípadoch môže vyskytnúť napríklad bolesť hlavy.

Zloženie XtraSize

Zloženiu tohto pozitívne hodnoteného produktu dominuje známa trojica aktívnych látok, ktorá sa vyskytuje v produktoch na podporu erekcie pomerne pravidelne.

 • Tribulus terrestris – známe afrodiziakum, nazývané aj ako prírodný testosterón. Je výborný na spevňovanie erekcie a zlepšovanie potencie. Významne ovplyvňuje hladinu testosterónu, zlepšuje plodnosť a výkonnosť v posteli.
 • Koreň MACA – ďalšia celosvetovo významná rastlina, ktorá sa používa pri liečbe sexuálnych problémov. Pomáha udržiavať vyváženú hodnotu mužských hormónov, zlepšuje imunitu, podporuje plodnosť, zvyšuje libido a zlepšuje sexuálnu výkonnosť. Tým zároveň napomáha oddialiť predčasnú ejakuláciu.
 • Saw palmetto – ak hľadáte niečo na zlepšenie libida, našli ste to. Okrem toho je afrodiziakum saw palmetto výborné na zvýšenie sexuálnej energie a taktiež napomáha pri problémoch so zväčšenou prostatou. Napomáha odďalovať predčasnú ejakuláciu a tým zvýšiť výkonnosť. Vedľajším prínosom je fakt, že dokáže znižovať hladinu cholesterolu v krvi.

Okrem týchto najaktívnejších prírodných báz je zloženie XtraSize obohatené o aminokyselinu L-arginín, ktorá dokáže udržiavať cievy pružné. Prispieva k produkcií rastového a ďalších dôležitých hormónov, ovplyvňujúcich veľkosť penisu a zlepšovanie prísunu krvi do penisu.

V obsahu nájdete aj ženšen – životabudič, ktorý prispieva aj k zvyšovaniu sexuálnej výdrže. Známe afrodiziakum Vám pomôže prekonať únavu a zlepšiť koncentráciu. Zvýšenie výkonu okrem spomínaných zlepšujú aj tekvicové semienka. Tie navyše prispievajú aj k dobrému zdravotnému stavu prostaty. podobne ako aj žihľava dvojdomá – ďalšia zložka XtraSize.

Prestup uzdravujúci (sarsaparila) má pozitívne účinky na prostatu. Využíva sa však aj na liečbu infekcií prostaty a močových ciest či problémy s impotenciou. Je zároveň vhodný na naštartovanie a nabudenie libida. Zloženie produktu uzatvára sladké drievko, posilňovač zdravia a zlepšovač sexuálnych výkonov muža.

Balenie a cena XtraSize

Jedno balenie XtraSize obsahuje presne 60 tabliet. Ak ho užívate s cieľom zväčšenia penisu, vystačí Vám na celé 2 mesiace, po ktorých by ste už mali pozorovať výsledky. Výrobca na svojom webe ponúka tri druhy balení, líšiacich sa počtom tabliet:

 1. Štartovacie balenie – 60ks tabliet na 2 mesiace, efekt pri pravidelnom užívaní: +3cm. Je ideálne ak sa kúrou začínate a ak si chcete overiť pozitívne skúsenosti ostatných klientov na vlastnej koži. Cena: 59€
 2. Ekonomické balenie – 120ks tabliet na 4 mesiace, efekt + 5cm. Dlhodobým užívaním dosiahnete podľa slov výrobcu optimálne výsledky, hrubší a najmä dlhší penis. Cena: 112€ (úspora 6€)
 3. Odporúčané balenie – 180ks tabliet na 6 mesiacov. Užívaním tabliet počas tohto obdobia získate maximum, čo výrobca deklaruje – +7,5cm na dĺžke. Cena 152€ (úspora 25€ a teda takmer 1/2 balenia zdarma)

Výhody produktu a skúsenosti s XtraSize

XtraSize je prírodný doplnok, získate ho online a bez predpisu.

XtraSize je prírodný doplnok, získate ho online a bez predpisu.

Medzi nesporné výhody tohto doplnku môžeme zaradiť to, že je jeho užívanie bezpečné (prírodný produkt), nevyvoláva vedľajšie účinky, je dostupné online a bez lekárskeho predpisu. Užívať ho môže každý dospelý chlap, ktorý túži po predĺžení penisu. XtraSize a alkohol či fajčenie sa neovplyvňujú.

Jeho užívanie by mali konzultovať tí pacienti, ktorí sa liečia na cukrovku alebo majú ochorenie pečene. Neužívajte ho ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu!!

Nesmiernou výhodou je aj 90 dňová garancia vrátenia peňazí za neotvorené balenie. Lehota začína plynúť ododňa nákupu. Zväčšenie penisu je užívaním XtraSize bezbolestné a vo väčšine prípadov aj trvalé.

Skúsenosti sú však rozporuplné. Väčšina mužov sa zhoduje na tom, že na 7,5cm predĺženie môžete rovno zabudnúť, niektorí píšu o 2-3 cm zväčšení. Množstvo pánov sa ale zhoduje na tom, že kvalita erekcie sa zlepšila.

Nevýhody produktu

Aby sme nepísali iba o pozitívach, prinášame vám prehľad niektorých negatívnych stránok produktu. Jedno z najväčších je cena za poštovné a balné pri prevzatí na dobierku (8€). Využiť ale môžete aj lacnejšie varianty dodania za 5€. Polemizovať by sa dalo aj sľuboch výrobcu – maximálne predĺženie penisu o 7,5cm znie pomerne nedôveryhodne.

Ak sa ale rozhodnete skúsiť ho, odmenou vám môže byť aj zlepšenie erekcie a výkonnosti. Zloženie XtraSize tomu nasvedčuje. Skúsenosti pánov z internetových diskusií sú rozdielne – niektorí ho ospevujú, iní zatracujú. Z našej praxe sme ale zvyknutí, že podobné produkty vplývajú na podporu erekcie a predlžovanie priemernej dĺžky penisu individuálne.

Alternatívou by mohol byť napríklad VIMAX. Prečítajte si našu recenziu a zistíte viac.

XtraSize fórum

Diskusia o produkte XtraSize môže pomôcť aj Vám! Neváhajte a zapojte sa do budovania fóra, na ktorom v budúcnosti môžete nájsť cenné rady a odporúčania. Veríme, že naša recenzia o XtraSize Vám napomohla k získaniu základných informácií a že už čoskoro naplníte svoj sen – dlhší penis a pevnejšiu erekciu.

XtraSize – recenzia, zloženie, účinky a cena
3.6 (71.85%) 27 votes

Jedna myšlienka na “XtraSize – recenzia, zloženie, účinky a cena

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist