YELLOW VITAL skúsenosti a diskusia

yellow-vitalĎalším výživovým doplnkom, sľubujúcim tvrdší a väčší penis, dlhotrvajúcu erekciu a oddialenie predčasnej ejakulácie, je Yellow vital. Jeho názov sa odvíja od vzhľadu tabletky – ide o sýto žltú tobolku mandľového tvaru, ktorá má za úlohu zároveň aj podporu potencie a zvýšenie intenzity sexuálneho zážitku. Všetky tieto účinky má na svedomí kombinácia vhodných bylín, ktoré sa dlhodobo využívajú v tradičnej čínskej medicíne.

Zloženie

 • Muira Puama – alebo aj drevo potencie je známe afrodiziakum, vhodné pre obe pohlavia. Odstraňuje erotické zábrany, podporuje erekciu, zvyšuje plodnosť a pocity rozkoše.
 • Všehoj Azijský/Žen-šen (Panax Gingseng) – všeliek, ktorý má v produkte Yellow vital za úlohu najmä zvyšovanie sexuálnej vitálnosti. Toto afrodiziakum má stimulačné účinky, vďačíme mu aj za zvyšovanie libida a liečbu impotencie.
 • Maca (Lepidiu Meyenii) – opäť vhodné pre obe pohlavia. Pánom pomôže liečiť impotenciu, ženy zbaví frigidity. Zvyšuje libido, podporuje erekciu, zvyšuje objem a pohyblivosť spermií a má pozitívny vplyv na potenciu.
 • Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) – ide o prírodný stimulant, vďaka ktorému sa prirodzene v tele zvyšuje hladina mužského hormónu, testosterónu. Zlepšuje erekciu, podporuje chuť na sex, pozitívne vplýva na sexuálnu výkonnosť, množstvo i kvalitu spermií. Vďaka vyššej hladine testosterónu sa vyhnete problémom s erektilnou dysfunkciou a znížite riziko predčasnej ejakulácie.
 • Kustovnica cudzia (Lycium Barbarum) – plody goji patria medzi najvýživnejšie na našej planéte. Zlepšuje krvný obeh, vďaka čomu muži dosahujú pevnejšiu erekciu. Je vynikajúca aj na podporu imunity a zlepšuje vitalitu, čo sa podpíše aj na dĺžku vášho výkonu počas sexu.
 • Čierne korenie – podporuje vstrebávanie všetkých účinných látok do organizmu. Vďaka tomu sú ich účinky výraznejšie a využitie výživového doplnku Yellow vital je vďaka nemu vyššie. Zároveň je čierne korenie antioxidant, ktorý podporuje trávenie a pôsobí proti nadúvaniu.
 • Leuzea Saflórová (Rhaponticum carthamoides) – má podobné účinky ako žen-šen. Podporuje vitalitu organizmu, posilňuje pohlavné orgány a vďaka afrodiziakálnym účinkom prehlbuje sexuálny zážitok. Má aj antidepresívne účinky a lieči impotenciu, ktorá je spôsobená psychickými faktormi.
 • L-arginín, L-citrulín – známe aminokyseliny, ktoré sa vyskytujú v doplnkoch na podporu erekcie úplne bežne. L-arginín zvyšuje plodnosť, rieši erektilnú dysfunkciu vďaka schopnosti prekrvovania kapilár, zabezpečujúcich erekciu, zároveň napomáha uvoľňovaniu a rozširovaniu ciev penisu, vďaka čomu je prítok krvi oveľa vyšší. A viac krvi v penise znamená pevnejšiu erekciu. L-citrulín podporuje účinky L-arginínu, dbá na to, aby prekrvovanie prebiehalo ešte rýchlejšie a aby bola výdrž muža ešte vyššia. Muž chytí tzv. druhý dych a je schopný súložiť opakovane už po krátkom čase.
 • Luteín, Zinok – okrem značných účinkov luteínu na ľudský zrak dbá toto farbivo zo skupiny karotenoidov aj na prevenciu srdcovo-cievnych ochorení. Práve takéto ochorenia bývajú aj príčinou erektilnej dysfunkcie, preto význam luteínu v produkte Yellow vital nemožno popierať. Zinok chráni pred rakovinou prostaty, u mužov predlžuje plodnosť, pozitívne vplýva na produkciu spermií, znižuje pravdepodobnosť predčasnej ejakulácie, zároveň ukľudňuje nervový systém a pôsobí antidepresívne. Preto zároveň rieši aj psychologické faktory poruchy erekcie.

Cena Yellow vital

Vyskúšať účinky produktu môžete už o pár dní. Stačí si vybrať veľkosť balenia (uvedené ceny sú platné v čase recenzovania produktu):

 • Yellow vital 1 tableta – 5,90€
 • Yellow vital 6 tabliet – zvýhodnená cena 24,90€

V prípade, že si objednáte väčšie balenie, 1 tabletka vás výjde na 4,15€, čo vôbec nie je veľa. Zloženie produktu tvorí slušný predpoklad, že Yellow vital bude naozaj fungovať. Samozrejme, i tu sú účinky individuálne, preto ak ich nepocítite, vybrať si môžete z ďalších výživových doplnkov – Zerex, Maxxes, Clavin, Erex24 či Elixirman sú vám plne k dispozícií.

Dávkovanie a užívanie

Yellow vital je určený osobám nad 18 rokov. Vyhnúť by sa mu mali tehotné a dojčiace ženy, či pacienti so srdcovo-cievnymi ochoreniami. Odporučené denné dávkovanie je 1 tableta, ktorá sa má užiť približne 60 minút pred sexom. Účinok sa po užití dostavuje v kombinácií so sexuálnou stimuláciou (dotykom, vôňou) a trvá skvelých 36 hodín, počas ktorých budete pripravený na sexuálny akt rýchlejšie, než predtým, sex bude dlhší a kvalitnejší.

Nežiaduce účinky neboli doposiaľ pozorované, preto užívanie tabliet nepredstavuje riziko. Užívať ho možno dlhodobo. Produkt bol koncom roka 2014 schválený Úradom verejného zdravotníctva SR.

Skúsenosti s Yellow vital

Po preštudovaní účinkov látok, obsiahnutých v tomto produkte, môžeme predpokladať pozitívne skúsenosti. Nezabúdajte však na to, že každý výživový doplnok (a to sa týka nielen tých na erekciu) pôsobí individuálne. Záleží na fyzických parametrov človeka (najčastejšie najmä od hmotnosti) ale aj od aktuálneho psychického rozpoloženia osoby.

Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti v diskusií. Možno pomôžete aj ostatným pánom pri výbere toho najlepšieho produktu.

no images were found

YELLOW VITAL skúsenosti a diskusia
4.5 (90%) 12 votes

5 myšlienky na “YELLOW VITAL skúsenosti a diskusia

 1. nespokojny

  dal som si jednu tabletku a nic, tak som si o hodinu dal druhu a stale nic. Akurat, co ma hlava zacla boliet! Totalna kravina, neviem naco to aj propagujete, akurat co ludi klamete! Cinske smejdy si jedzte sami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist