MAXXES – 100% prírodné afrodiziakum

100% prírodné afrodiziakum, ktoré sľubuje pomoc pri podpore erekcie. To je Maxxes. Tabletka napomáha lepšiemu prekrveniu pohlavných orgánov, vďaka čomu muž dosahuje pevnú a dlhotrvácnu erekciu. Napomáha taktiež riešiť nepríjemnú predčasnú ejakuláciu, posiľňuje sexuálnu túžbu, libido, a dbá aj na podporu tvorby kvalitných a mobilných spermií.

maxxes

Zloženie Maxxes

Kombináciou bylín Ženšen pravý, Kustovnica čínska, Lesklokorka lesklá, Kananga vonná a jasminového esenciálneho oleja dosahuje tento produkt svoje deklarované účinky.

  • Ženšen pravý – je osvedčeným a spoľahlivým pomocníkom podpory sexuálneho zdravia mužov. Ide o známe afrodiziakum, ktoré zlepšujú sexuálnu kondíciu, pomáhajú pri erektilnej dysfunkcií a okrem množstva ďalších liečivých účinkov ženšen u dám zvyšuje aj chuť na sex. Pri pravidelnom užívaní je ženšeň schopný zvyšovať hladinu testosterónu v tele.
  • Kustovnica čínska – známa aj ako Goji, je bobuľa, schopná zvyšovať sexuálnu výkonnosť. Je vyhľadávaná aj pre svoje schopnosti podporovať imunitu, detoxikovať organizmus či zlepšovať krvný obeh, čo má vplyv aj na pevnú erekciu. Vďaka tomu je vyhľadávaným liekom proti impotencií.
  • Lesklokorka lesklá – výborný posilňovač imunity, ktorý podporuje životnú vitalitu, zvyšuje výkonnosť, čo isto oceníte aj v posteli. Okrem toho napomáha srdcu lepšie zvládať stres a privádzať viac kyslíku do krvi.
  • Kananga vonná – je rastlina, známejšía pod názvom ylang-ylang. Silica stromu sa používa ako súčasť parfémov a kozmetiky. Najmä vďaka tomu, že okrem krásnej vône, sa kananga vyznačuje aj antidepresívnymi účinkami, znižuje nervové napätie a je to aj obľúbené afrodiziakum.
  • Jasminový esenciálny olej – má svoje miesto v Maxxes najmä pre svoje afrodiziakálne účinky. Okrem toho sa mu darí znižovať stres a nervové napätie, má aj protizápalové účinky.

Cena Maxxes a jeho dávkovanie

Pre pevnú a dlhšie trvajúcu erekciu, je potrebné pod jazykom nechať rozpustiť 1 tabletku 45 minút pred sexom. Tableta by sa nemala prehĺtať, ale nechať úplne rozpustiť. Výrobca deklaruje až 36 hodinový účinok. Doporučená denná dávka je 1 tableta, odporúčame ju neprekračovať.

Výživový doplnkok Maxxes sa distribuuje v 3 baleniach, z čoho sa odvíja i jeho cena:

  • 1ks Maxxes – 6,49€
  • 5ks Maxxes – 30,83€
  • 10ks Maxxes – 58,41€

Nežiadúce účinky

Pánov isto poteší, že užívanie Maxxes so sebou neprináša akékoľvek riziká. Ide o prírodný produkt, ktorý možno užívať aj v prípade zvýšeného krvného tlaku. Jeho účinky neovplyvňuje konzumácia alkoholu či kofeínu.

Vyskúšajte MAXXES ešte dnes!

Skúsenosti s MAXXES

Naše fórum možno využiť na spustenie diskusie o tabletke Maxxes. Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti, postrehy či odporúčania. Diskutovať o produkte možno aj na portáloch, venovaných zdraviu či recenzovaniu produktov – pri hľadaní odpovedí skúste napríklad Heureku, kde možno nájsť cenné informácie o tabletke Maxxes.

MAXXES – 100% prírodné afrodiziakum
3.8 (76.28%) 43 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist