ELIXIRMAN recenzie a skúsenosti

ELIXIRMAN - Prémiový prípravok na erekciu

ELIXIRMAN – Prémiový prípravok na erekciu

Prírodné afrodiziakum Elixirman, používajúce sa na podporu erekcie, sa na Slovenskom trhu predáva od roku 2012. Jeho patentované zloženie, obsahujúce výhradne prírodné zložky, podporujú hneď niekoľko sfér intímneho života. Základom je samozrejme pevná erekcia, no zároveň Elixirman zvyšuje libido, podporuje vitalitu, výkonnosť a dodáva mužovi silu na plnohodnotný sexuálny zážitok. Prípravok bol testovaný na Karlovej univerzite v Prahe a schválené Úradom verejného zdravotníctva SR koncom roka 2012. Zakúpiť si ho možno bez lekárskeho predpisu, čo isto ocenia viacerí páni.

Zloženie produktu

Elixirman sa skladá z bylinných extraktov rastlín, ktoré sa užívajú kvôli ich afrodiziakálnym účinkom. Kombinácia viacerých takýchto bylín preto prináša vytúžené účinky.

 • Ženšen pravý – hlavná zložka produktu je výnimočnou rastlinou s množstvom preukázaných pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. V produkte Elixirman má toto afrodiziakum svoje nezastupiteľné miesto najmä vďaka stimulačným účinkom. Okrem toho zlepšuje funkciu pohlavných orgánov, zvyšuje celkovú vitalitu, lieči impotenciu a zvyšuje libido.
 • Goji – Kustovnica čínska – rastlina, ktorá podporuje nielen dlhovekosť, ale aj sexuálnu potenciu a vitalitu človeka. Jej liečivé účinky ocenia aj muži s ochorením prostaty.
 • Leskokôrka lesklá – v produkte Elixirman zabezpečuje podporu erekcie, keďže vďaka jej účinkom sa zlepšuje prietok krvi do penisu. Zvyšuje výkonnosť v posteli, pozitívne pôsobí na funkciu srdca a zvyšuje prísun kyslíka do krvi.
 • Japonský jam  afrodiziakum, ktoré zároveň zvyšuje citlivosť pohlavných orgánov pre vyššiu intenzitu sexuálneho zážitku.
 • Alpínia lekárska – má afrodiziakálne účinky, rozširuje cievy a zabezpečuje vyšší prítok krvi do pohlavného údu. To spôsobuje zároveň pevnú erekciu, ktorá vydrží dlhší čas. Posilní aj vitalitu, preto v posteli toho zvládnete oveľa viac.
 • Šalvia lekárska – pre vysoký obsah silíc, vitamínov, minerálov a množstva ďalších účinných látok má tento všeliek nezastupiteľné miesto v dnešnej medicíne. Podporí zdravie celého organizmu, čo je nevyhnutným predpokladom kvalitného intímneho života.

Cena Elixirman

Vyberte si z viacerých balení:

 • Elixirman 2 – 2 tabletky za 14,99€
 • Elixirman 4 – 4 tabletky za 27,99€
 • Elixirman 6 – 6 tabletiek za 39,99€
 • Elixirman 8 – 8 tabletiek za 44,99€
 • Elixirman 10 – 8 tabletiek + balenie 2 tabletiek spolu iba za 54,99€

Ak sa pozrieme na cenu produktu, opäť zistíme, že najvýhodnejšie je zaobstarať si najväčšie balenie, kde je cena jednej tablety necelých 5,50€. V porovnaní s najmenším balením, pri ktorom výjde cena za 1 tabletu takmer 7,50€, ušetríte 2€. Väčšie balenie sa samozrejme oplatí zaobstarať vtedy, ak ste už vyskúšali účinky Elixirman na svojom tele, pretože účinky každého takéhoto výživového doplnku bývajú individuálne.

Elixirman – recenzie a skúsenosti

Výrobca na základe skúseností zákazníkov odporúča užívať afrodiziakum Elixirman 2 až 3 hodiny pred sexom. Deklarovaný účinok je až 72 hodín. To samozrejme neznamená nepretržitú 72 hodinovú erekciu – muž počas tejto doby pociťuje chuť na sex, vydrží viac než zvyčajne a erekcia sa dostaví už po malom podnete od partnerky. Nikdy netreba zabúdať na sexuálnu stimuláciu, pevná erekcia bez nej nie je možná ani po užití liekov na predpis.

Dnes si ELIXIRMAN kúpilo už 36 ľudí

Objednať ELIXIRMAN so zľavou 5%

Nezabudnite si uplatniť zľavový kupón 5% – zlv5dg

Dávkovanie sa odvíja od hmotnosti konkrétneho pána. Pánom s nižšou hmotnosťou postačí 1 tabletka, tí, ktorým váha ukáže viac než by boli spokojní, by mali siahnuť po 2 ks. Najlepšou radou je vyskúsať si dávkovanie na sebe a ak nepocítite účinky, odporúčame Vám užiť 2 tabletky. Dôležité je aj načasovanie. Ak si viete naplánovať sexuálnu aktivitu vopred, užite tabletku 2-3 hodiny vopred, ak už nemáte čas, užite pre istotu 2 tabletky. Dôvodom je dĺžka trávenia, ktorá je taktiež individuálna u každého z nás.

Z recenzií Elixirman vyplýva, že produkt sa dobre znáša aj s alkoholom, preto sa pri jeho konzumácií nemusíte obávať. Pamätajte však, že alkohol je jednou z príčin erektilnej dysfunkcie, preto by ste to s ním nemali preháňať.

Čo sa týka jedla, skúsenosti hovoria, že je lepšie užiť Elixirman nalačno alebo iba s minimom jedla. Po tom, čo sa účinky dostavia, už môžete konzumovať také množstvo jedla, aké sa Vám žiada. Nezabúdajte ani na pitný režim, pri jeho zanedbaní môžete pociťovať bolesť hlavy. Hoci ide o prírodný produkt bez chémie a Elixirman nevyvoláva nežiadúce účinky, výnimočne sa bolesť hlavy vyskytnúť môže.

Najlepším recenzentom však budete iba vy. Vyskúšajte afrodiziakum Elixirman na sebe a podeľte sa o svoje skúsenosti v našej diskusií. Možno pomôžete aj ostatným pánom, trpiacim problémami s erekciou.

Dnes si ELIXIRMAN kúpilo už 36 ľudí

Vyskúšajte ELIXIRMAN – teraz zľava 5%

Nezabudnite si uplatniť zľavový kupón 5% – zlv5dg

ELIXIRMAN recenzie a skúsenosti
3.9 (78.64%) 44 votes

4 myšlienky na “ELIXIRMAN recenzie a skúsenosti

 1. michal novak

  ja som si kupil 1 balenie, mam 72kg tak som si dal v predstihu jednu tbl a fuuuu, hned ako som sa so zenou zacal mazlit, tak sa mi postavil, co predtym nebola vzdy samozrejmst. ASi ten zensen pomaha, ked sa o tom tak vela pise. A ucinkovalo to aj na druhy den, takze celkom fajn produkt, dva dni po sebe sex som nemal ani neapmatam, za tych par eur sa to vyplati!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist