CLAVIN – výživový doplnok na problém s erekciou

Clavin je výživový doplnok, určený mužom, ktorí majú problém s erekciou. Ide o vážny zdravotný problém, ktorý má vplyv na psychiku muža i jeho spolunažívanie v partnerstve. Riešenie je ale naozaj jednoduché. Stačí si vybrať z tabletiek, ktoré takéto problémy riešia. A to rýchlo a kedykoľvek.

clavin pre mužov

Clavin pre mužov

Na internete nájdete rovnako pozitívne ako i negatívne skúsenosti. Účinky každého prípravku, riešiaceho nepríjemnosti spojené s erektilnou dysfunkciou, sú individuálne. A to platí vo všeobecnosti – či už ide o lieky na erekciu akými sú ViagraLevitra, ktoré Vám predpíše iba lekár, alebo voľnopredajné výživové doplnky Clavin, Zerex.

Výrobca však odporúča užívať Clavin aspoň 3 mesiace a v prípade toho, že sa účinky nedostavia vôbec, vyhľadať odborníka, ktorý zváži Váš zdravotný stav. Pred užitím je dôležité uvoľniť sa a dôverovať v účinky toboliek. Po sexuálnej stimulácií by ste mali spozorovať rozdiel, prejavujúci sa pevnejšou erekciou, už po prvom užití.

Clavin Original

Tento produkt je určený pre pánov, ktorí nie sú príliš spokojní s dĺžkou a kvalitou erekcie, prípadne trpia občasnými problémami s erekciou. Užívanie Clavinu predstavuje jednoduchú cestu ku skvalitneniu sexuálneho styku.

Zloženiu Clavinu Original dominuje účinná látka Clavertin 21, špeciálne vyvinutá zmes, ktorá podporuje rozširovanie ciev a tým aj prítok krvi do pohlavného údu. Tieto účinky však nastávajú iba v kombinácií so sexuálnymi stimuláciami. Ďalšími zložkami sú Tribulus Terrestris – látka, zvyšujúca testosterón, aminokyseliny L-arginín a L-citrulín, šafrán a minerálne látky (selén a zinok).

Dávkovanie je jednoduché – 1 až 4 hodiny pred plánovanou sexuálnou aktivitou je potrebné užiť naraz 4 tobolky a zapiť ich väčším množstvo vody. Neodporúča sa deliť ich, rozhrýzť či rozpustiť. Rýchlosť nástupu účinku je individuálny, preto je najlepšie odsledovať si účinky Clavinu na sebe samom. Dennú dávku 4 toboliek nie je možné prekračovať za žiadnych okolností.

Dnes si CLAVIN kúpilo už 56 ľudí

Clavin Platinum

Je najsilnejším produktom rady, nadväzujúcim na veľmi úspešné produkty Clavin Strong a Ultra, ktoré sa roky držali na popredných miestach rebríčku predajnosti výživových doplnkov. Okrem toho, že pánom pomôže k rýchlejšiemu dosiahnutiu erekcie, podporí aj jej kvalitu, dĺžku, zintenzívni samotný pohlavný akt a nabudí libido.

Clavin Platinum obsahuje unikátnu zmes účinných látok STIMULIN, aminokyseliny L-arginín, L-citrulín, šafrán, selén, zinok a Tribulus Terrestris. Užívanie je podobné ako pri verzií Original – užívajú sa 4 (nerozhryzené, nerozpustené či rozdelené na menšie kúsky) tobolky, ktoré je nutné zapiť vodou a to 1 až 4 hodiny pred sexom.

clavin_platinum

Dnes si CLAVIN kúpilo už 56 ľudí

Clavin cena

Ako vždy, aj pri kúpe týchto výživových doplnkov platí, že výhodnejšie je zaobstarať si väčšie balenie. Clavin Original balenie 8 + 4 tobolky zdarma kúpite za približne 23€, 20 + 8 toboliek zdarma za necelých 38€. Účinnejší Clavin Platinum si zaobstaráte za cca 30€ (8 toboliek) a za 49€ si zakúpite balenie 20ks toboliek.

O zložení Clavinu

 • L-arginín – aminokyselina, oceňovaná najmä pre svoje schopnosti uvoľňovať a rozširovať cievy v penise, aby do nich mohla krv pritekať rýchlejšie a intenzívnejšie. Pozitívne vplýva aj na tvorbu spermií, preto okrem problémov s erekciou rieši aj ďalší medicínsky problém – neplodnosť.
 • L-citrulín – podobne ako L-arginín, aj táto aminokyselina podporuje rozširovanie ciev. Vďaka jej účinkom dochádza k optickému zväčšeniu pánskej pýchy. Vďaka nej muž doslova chytí v posteli druhý dych, čím sa predlžuje aj jeho výkonnosť a dĺžka samotného sexuálneho zážitku.
 • Tribulus Terrestris – je prírodný stimulant, ktorého najväčším prínosom je fakt, že dokáže zvýšiť hladinu hormónu testosterón. Ak je jeho hladina v tele dostatočná, riziko výskytu erektilnej dysfunkcie sa znižuje, tak isto ako aj pravdepodobnosť predčasnej ejakulácie. O dôležitosti testosterónu sa dozviete v našom článku, venovanom práve jemu.
 • Šafrán – je najdrahšia korenina sveta, ktorej sa pripisuje množstvo liečivých účinkov. Používa sa ako afrodiziakum a dokáže naštartovať aj sexuálny apetít. Používa sa aj ako účinné antidepresívum, vďaka jeho užívaniu dochádza k odstraňovaniu jednej z príčin erektilnej dysfuncie – depresie.
 • Zinok – dôležitá látka, prispievajúca k celkovej funkcií imunity. Súčasťou Clavinu je najmä z dôvodu, že je schopný podporovať reprodukčnú funkciu organizmu a podieľa sa na zvyšovaní plodnosti.
 • Selén – podporuje tvorbu spermií a podobne ako zinok dbá na celkovú pohodu imunitného systému

Aké sú negatíva Clavinu?

Jednou z najčastejšie sa skloňujúcim sa negatívom je dávkovanie Clavinu resp. množstvo užívaných toboliek. Na jedenkrát totiž treba užiť 4ks toboliek, čo sa niekomu môže zdať nepraktické či drahšie riešenie problémov s erekciou. Výhodou, ktorú však nemožno popierať, je fakt, že kvôli Clavinu netreba navštevovať lekára. Je dostupný bez lekárskeho predpisu, možno si ho objednať online a jeho cena nezruinuje nikoho.

Ak vám užívanie Clavinu nevyhovuje z akéhokoľvek dôvodu, vyskúšajte Zerex, ktorý je lacnejší. Navyše stačí užiť iba 1 tobolku.

Najčastejšie otázky a odpovede

 • Ako sa ovplyvňuje Clavin a alkohol? Výhodou Clavin Original i Clavin Platinum je fakt, že ho možno kombinovať s alkoholom. Samozrejme však, že iba s malým množstvom. V prípade konzumácie veľkého množstva alkoholu sa nemusí účinok dostaviť vôbec.
 • Aké sú nežiadúce účinky prípravkov Clavin? Pozitívom je, že nežiadúce účinky neboli pozorované.
 • Môže Clavin skúsiť aj moja žena? Nie. Je určený iba mužom ako prípravok podpory erekcie.
 • Aké sú obmedzenia pri užívaní Clavinu? V prípade liečby nitrátmi alebo liekmi, upravujúcimi vysoký krvný tlak (napr. liek Norvasc, Plenil, Lomir), je v prípade dlhodobého užívania produktov značky Clavin na mieste konzultácia s lekárom. Tieto produkty sa totiž môžu ovplyvňovať.
 • Kedy by som mal užívať Clavin? Pred jedlom alebo po jedle? Kedykoľvek. Konzumácia jedla neznižuje účinky týchto výživových produktov.
 • Ako sa Clavin užíva? Aké balenia sú k dispozícií a aká je cena Clavinu? 1 až 4 hodiny pred sexom je nutné naraz užiť 4 tobolky. Ide o maximálnu dennú dávku, ktorú nemožno prekračovať. Tobolky nerozhrýzajte, neroztápajte v tekutinách, nedelte na menšie kúsky a zapite ich väčším množstvom vody. K dispozícií sú nasledovné balenia:
  • Clavin Original – 8 + 4 tobolky zdarma (cca 23€)
  • Clavin Original – 20 + 8 toboliek zdarma (cca 38€)
  • Clavin Platinum – 8 toboliek (cca 30€)
  • Clavin Platinum – 20 toboliek (cca 49€)
Dnes si CLAVIN kúpilo už 56 ľudí
CLAVIN – výživový doplnok na problém s erekciou
3.7 (74.44%) 54 votes

10 myšlienky na “CLAVIN – výživový doplnok na problém s erekciou

 1. marek

  Clavin je o**b. Nefunguje. Som v pohode, moj vták je tiež v pohode. Chcel som ho vyskúšať len tak pre srandu. Efekt – žiadny ! Za 33 eur prosím pekne žiadny! (dve balenia). Kúpil som si ho len preto, že v poslednej dobe bývam vyťažený pracovne a trvá mi to…no proste dlhšie 🙂 Inak fungujem na 100% keď som oddýchnutý. Clavin je proste o**b a keď ma bude niekto kontaktovať od Clavinu za negatívnu reklamu, tak mu pridrbem rovno päsťou do ksichtu!! Zlodeji zlodejskí! Nekupujte to. 33 e radšej prepite – budú lepšie využité. Prajem tomu kto to celé vedie, aby sa mu už v živote ten jeho biedny klamársky čurák nepostavil!

 2. Martin

  mne clavin vyhovoval aj vyhovuje, je pravda že užiť 4 tobolky je dosť nepraktické ale účinok za to stojí; erekcia je dlhšia a lepšia, naozaj skvalitní sex tak raz za čas ho užijem a zatiaľ zabral vždy

 3. Marek

  Ja som spokojny s Andrimax 120kapsul, na jednorazovky neverim, je to ako s cvicenim, po jednej navsteve posilky nemozete cakat nic, iba svalovku, ale pri pravidelnom navstevovani to bude ine a tak je to aj s tymito vecami chlapi. Az dlhodobejsie uzivanie prinasa vysledky a samozrejme, treba sa aj zamysliet, aky zivotny styl mate.

 4. 123

  kopa bilbordov a reklam, ale ucinky nikde… s clavinom som bol nespokojny, vsetko su to len triky predajcov, chlapi nenechajte sa oklamat

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist