E-REX24 – najlacnejší produkt na podporu erekcie so 100% zárukou vrátenia peňazí

E-rex24 je výživový doplnok z dielne spoločnosti Biolab SA USA. Je určený mužom, ktorých trápi erektilná dysfunkcia. Výrobca produktu sľubuje znovunavrátenie mužnosti vďaka aktívnym zložkám, podporujúcim tvorbu testosterónu v semenníkoch.

Poruchy erekcie, spôsobené znižujúcou sa hladinou tohto hormónu, by mali počas užívania E-rex24 postupne miznúť.

E-REX24 - jeden z najlacnejších doplnkov na podporu erekcie.

E-REX24 – jeden z najlacnejších doplnkov na podporu erekcie.

Tento produkt sa vyznačuje úplne iným zložením, aké majú ostatné výživové doplnky, určené na odstraňovanie príznakov erektilnej dysfunkcie. To môže byť veľkým pozitívom, avšak i negatívom.

Pri užívaní voľnopredajných tabletiek na erekciu totiž treba podotknúť, že ich účinky sú individuálne. To, čo pomôže jednému, nemusí pomôcť druhému. Príčinou je i fakt, že problémy s erekciou, predčasnú ejakuláciu či znížené libido spôsobujú rôzne faktory – fyzické i psychologické.

Dávkovanie E-rex24

Jedným z prvých pozitív je dávkovanie. Postačí užiť 1 tabletku každý deň nalačno a zapiť ju aspoň pohárom vody. Na začiatku svojej kúry môžete užiť ďalšiu tabletku aj pred každým sexom, podporíte tak kvalitu dosahovanej erekcie. Dennú dávku 2 tabletky nikdy neprekračujte.

Po tom, čo začnete pozorovať zlepšenie potencie a dosiahnutie účinku E-rex24 môžete dávkovanie znížiť na 1 tabletu za 3 dni. Zaručíte tak podporu produkcie potrebných hormónov a permanentnú 100% kvalitu pohlavného styku.

Cena E-rex24 je veľmi priaznivá. Pri kúpe väčšieho balenia Vás totiž jedna tabletka výjde na 0,60€. S jeho kúpou navyše získavate 100% garanciu vrátenia peňazí!

Zloženie E-rex24, ktoré sme už spomínali v úvode, môže byť prínosom pre tých, ktorým nepomohli tabletky, obsahujúce “klasické” zložky akými sú L-arginín, L-citrulín či Tribulus Terrestris. Výrobca deklaruje, že jeho produkt nemá žiadne kontraindikácie a jeho užívanie nepredstavuje akékoľvek riziko.

objednať E-rex24 objednať E-rex24

Dnes si E-REX24 kúpilo už 56 ľudí

Nezabudnite si uplatniť zľavový kupón 5% – tn67a

Účinky E-rex24

Balenie E-rex24

Balenie E-rex24

Účinky E-rex24 patrí dlhotrvácnejšia a silnejšia erekcia, optické predĺženie a zväčšenie penisu, intenzívnejšia ejakulácia a eliminácia predčasnej ejakulácie. Slovenský autorizovaný predajca deklaruje laboratórne výsledky, podľa ktorých už po jednej hodine od užitia výživového doplnku došlo k zdvojnásobeniu počtu spermií v prvom ejakuláte.

Nežiadúce prejavy erektilnej dysfunkcie výrobca rieši prírodným zložením, podporujúceho zvyšovanie testosterónu. Medzi ďalšie pozitíva E-rex 24 patrí rýchly nástup účinku, ktorého trvanie je až 24 hodín.

Výživový doplnok, so 100% prírodným zložením, prináša 24 hodinový účinok. Nevyhnutným predpokladom fungovania tabliet je sexuálna stimulácia.

Zloženie E-rex 24

Zloženiu produktu dominujú účinné látky, pochádzajúce z rastlín, vyskytujúcich sa v pralesoch Južnej Ameriky. Ide najmä o Yerba Maté a Muira Puama.

  • Yerba Maté (Cesmína paraguayská) – ide o vzácne sa vyskytujúci strom, rastúci najmä v Brazílií a Paraguaji. Vďaka obsahu kofeínu, teobromínu a teofylínu má táto rastlina výrazné povzbudzujúce účinky. Kombinácia týchto troch látok je schopná potláčať účinky enzýmu, spôsobujúceho ochabnutie penisu po ejakulácií.
  • Muira Puama  – vzácny krík, ktorý sa prirodzene vyskytuje v pralesoch Brazílie. Jeho kôru a koreň využívali už Indiáni ako účinné afrodiziakum. Používa sa na liečbu impotencie, porúch erekcie a ako prostriedok zvýšenia sexuálneho libida. Za všetkými pozitívnymi účinkami stojí alkaloid muirapuamin, obsiahnutý v tejto rastline.
  • Zinok – je prvok, ktorého úlohou je zabezpečiť správny vývoj organizmu. Je zodpovedný za metabolizmus vitamínov, kyselín, sacharidov, mastných kyselín a pod. Je dôležitou súčasťou spermií, no zároveň pomáha stabilizovať hladinu testosterónu v mužskom tele.

Cena E-rex24 a program Skúška ZDARMA

Veľkou výhodou tohto doplnku je jeho cena! Ide totiž o jeden z najlacnejších produktov na trhu. Ak s ním ešte nemáte skúsenosť, odporúčame vám objednať si základné balenie 30 tabletiek + 15 zdarma. Cena 1 tbl. je v tomto prípade iba 0,67€. Toto balenie vám pri užívaní 1 tbl. denne vydrží až 1 a pol mesiaca.

E-rex24
29,99€
30 tbl. + 15 tbl. zadarmo!
1 tbl. = 0,67€
základné balenie
program SKÚŠKA ZDARMA
E-rex24 Forte
47,98€
60 tbl. + 15 tbl. zadarmo!
1 tbl. = 0,64€
pôvodná cena: 59,98€
zľava: 12€
E-rex24 Extra Forte
62,98€
90 tbl. + 15 tbl. zadarmo!
1 tbl. = 0,60€
pôvodná cena: 89,97€
zľava: 26,99€

E-rex24 si zakúpite so 100% zárukou bezplatnej skúšky. Vďaka tejto možnosti máte aj vy možnosť otestovať si účinky produktu na vlastnej koži a v prípade nespokojnosti vám oficiálny predajca vráti vaše peniaze.

Ako to funguje? Jednoducho. Dňom doručenia diskrétneho balíčka vám začína plynúť 30 dňová skúšobná doba. Počas tejto doby môžete produkt zaslať späť (aj čiastočne vypotrebovaný) a distribútor vám vráti späť vaše peniaze.

Pripomíname, že nástup účinkov chvíľu trvá, preto produkt nevracajte po 3 dňoch užívania. Vytrvajte a E-rex24 užívajte poctivo každý deň. Odmenou vám bude pevnejšia erekcia, oddialenie predčasnej ejakulácie či optické zväčšenie penisu.

Rozhodli ste sa vyskúšať najlacnejší produkt na skvalitnenie erekcie so 100% zárukou vrátenia peňazí? V prípade spokojnosti môžete získať ďalšiu zaujímavú zľavu

Fórum E-rex24 a skúsenosti s jeho užívaním

Budeme radi, ak sa s nami v diskusií podelíte o svoje skúsenosti s daným produktom. Nezabúdajte, že ak sa želané účinky nedostavia, stále môžete skúsiť alternatívy akými sú najpredávanejší Zerex, EREXAN alebo Vimax na zväčšenie penisu.

Získajte doživotnú zľavu 25% na Erex-24

Ak sa Vám produkt osvedčil a vy ste sa stali pravidelným zákazníkom, využite možnosť získania stálej zľavy 25% na všetky budúce objednávky.

Stačí ak sa na webe autorizovaného predajcu podelíte so svojimi pozitívnymi skúsenosťami. Pre overenie je nutné zadať číslo aspoň jednej uskutočnenej objednávky. Po vyplnení všetkých potrebných údajov Vám predajca zašle na e-mail unikátny zľavový kód na 25% zľavu.

vyskúšať E-rex24 vyskúšať E-rex24

E-REX24 – najlacnejší produkt na podporu erekcie so 100% zárukou vrátenia peňazí
3.5 (69.41%) 17 votes

Jedna myšlienka na “E-REX24 – najlacnejší produkt na podporu erekcie so 100% zárukou vrátenia peňazí

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist