Arginmax forte pre mužov i ženy

Arginmax Forte je ďalší výživový doplnok, ktorý bol vyvinutý za účelom podpory erekcie. Výrobcom je známa česká spoločnosť Simply You Pharmaceuticals a.s., v ktorej portfóliu nájdete aj prípravok Clavin. Prípravok bol vyvinutý v spolupráci s americkou spoločnosťou The Daily Wellness Company a používajú ho starší i mladí muži, ktorých trápi pravidelná či občasná erektilná dysfunkcia.

Ako prípravok funguje?

ArginMax odporúča známy český sexuológ Radim Uzel.

Arginmax odporúča známy český sexuológ Radim Uzel.

Zloženie Arginmax Forte pre mužov napomáha lepšiemu prekrveniu penisu. Vďaka účinným látkam, ktoré sú schopné napomáhať rozširovaniu ciev v penise, sa do pohlavného údu dostáva viac krvi. Viac krvi rovná sa zlepšenie erekcie, pričom stoporený penis bude tvrdší a erekcia dostatočne dlhá. Okrem toho výrobca deklaruje zlepšenie sexuálnej výkonnosti pánov.

Na trhu nájdete rôzne prípravky, ktoré sľubujú zmiernenie príznakov erektilnej dysfunkcie. Nie každý má však odborného garanta, ktorý by sa pod jeho účinky podpísal. Preto nás potešil fakt, že Arginmax Forte odporúča aj známy český odborník.

Arginmax odporúča Radim Uzel

Arginmax zloženie

Patentovaný Forte Complex tvorí základ zloženia produktu Argin max. Spája v sebe štvoricu látok, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na podporu erekcie. Sú nimi:

  • L-arginín – aminokyselina, ktorá sa už dlhodobo používa na zmierňovanie prejavov erektilnej dysfunkcie. Vďaka jej účinkom dochádza k prekrvovaniu jemných kapilár a k výraznému spevneniu erekcie. Cievy v mužskom pohlavnom úde sú schopné rozširovať sa a L-arginín k tomu len a len dopomáha. Pevná a dostatočne dlhá erekcia je zaručená. Okrem toho táto látka podporuje plodnosť.
  • L-citrulín – urýchľuje prekrvenie, čo rovnako ako pri L-arginíne dopomáha k zlepšeniu erekcie a k optickému zväčšeniu penisu. Okrem toho L-citrulín pôsobí povzbudzujúco. Výdrž pána je vďaka tejto aminokyseline dlhšia a erekcia pevnejšia.
  • Tribulus Terrestris – zvýšenie hladiny testosterónu v tele je téma, ktorá zaujíma množstvo mužov. A práve tribulus terrestris je tou správnou voľbou. Ide o biologicky aktívnu látku, ktorá je súčasťou zloženia tých najúčinnejších doplnkov na podporu erekcie.
  • Šafrán – je známe prírodné afrodiziakum pre muža i ženy. Podporuje chuť na sex, zvyšuje libido a odstraňuje teda túto príčinu erektilnej dysfunkcie – nechuť na sex.

Tento komplex na zlepšenie erekcie je doplnený selénom a zinkom, ktoré pozitívne ovplyvňujú tvorbu spermií, podporujú plodnosť, zároveň však podporujú normálnu funkciu imunitného systému, vitamínmi E, B3, B12, kyselinou listovou, luteínom, extraktom z listov ginkgo biloba a plodov schizandry čínskej a lykopenom.

Arginman Forte pre ženy

Zakúpiť možno aj Arginmax Forte pre ženy!

Zakúpiť možno aj Arginmax Forte pre ženy!

Arginmax je jedným z mála produktov, vytvorených špeciálne aj pre ženy. Jeho cieľom je zvýšiť ženské libido. So zvýšenou chuťou na sex prichádza k zvýšeniu frekvencie sexu a teda aj k zlepšeniu partnerského intímneho života. Okrem toho tento preparát pomáha prekrvovať ženské pohlavné orgány a skvalitňuje celý sexuálny zážitok. Jeho užívanie pozitívne ovplyvňuje sexuálny život aj tých žien, ktoré prechádzajú prirodzenými hormonálnymi zmenami. Spojenie účinkov aminokyselín L-arginín, L-citrulín, tribulus terrestris, šafránu, zinku a selénu zlepší prekrvenie pošvy, naštartuje libido, zlepší kvalitu sexu a podporuje plodnosť. Ostatné vitamíny a minerálne látky sa postarajú o podporu imunitného systému a celkového zdravia ženy.

Dávkovanie, užívanie a nežiadúce účinky

Arginmax Forte pre mužov a ženy odporúčame užívať pravidelne. Dávkovanie je rovnaké u oboch produktov. Počas prvého týždňa sa odporúčajú užiť 3 tobolky denne, v ďalších týždňoch postačia 2 tobolky denne. Pre efektívne účinky je potrebné užívať doplnok minimálne 2 týždne, nakoľko jednorázové užitie nemusí priniesť maximálny účinok u každého pána. Po vysadení tohto doplnku možno pozorovať jeho efekt ešte ďalšie 2 týždne.

Nevyhnutnou podmienkou nástupu účinku je samozrejme sexuálna stimulácia.

Ako deklaruje výrobca, klinické testy na University of Hawaii dokázali, že užívanie argin max nevyvoláva vedľajšie účinky. To znamená, že jeho užívanie nespôsobuje bolesti hlavy, rozdiely krvného tlaku, žalúdočné ťažkosti či problémy so srdcom a krvným obehom. Testovanie rôznych vekových kategórií respondentov navyše nepreukázalo akékoľvek rozdiely v účinkoch produktu.

Arginmax cena

Vybrať si môžete z nasledovných alternatív

arginman pre zeny arginmax45 arginmax90

32,94€

32,94 €

51,18 € *

Arginmax Forte pre   ženy 45 toboliek

Arginmax Forte pre mužov 45 toboliek

Arginmax Forte pre mužov 90 toboliek

* ušetríte 14,70€!

Výhody a nevýhody produktu, skúsenosti

+ nižšia cena                             + žiadne vedľajšie účinky

+ dostatočne veľké balenie       + presvedčivé zloženie

+ výrobok aj pre ženy                + český výrobca

+ dá sa kúpiť online a bez lekárskeho predpisu

 

– dávkovanie počas prvého týždňa (3x denne)

Využite naše Arginmax fórum a podelte sa o svoje skúsenosti s jeho užívaním. Ak sa vám osvedčil, môže pomôcť aj ostatným alebo naopak, ak Vás nepresvedčil, poraďte pánom alebo dámam niečo iné.

Arginmax forte pre mužov i ženy
3.8 (76%) 5 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist