Erozon Max – internetový hit má aj lacnejšiu alternatívu

Erozon Max je jeden z voľnopredajných výživových doplnkov na podporu erekcie.

Je Erozon Max naozaj tak účinný?

Našu pozornosť však upútal najmä kvôli tomu, že v diskusiách o slabej erekcií vyvolal doslova šialenstvo. To, že sa o ňom diskutuje až v príliš pozitívnom duchu v nás evokuje nedôveru.

Po zadaní kľučového výrazu Erozon Max do google.sk sme boli prekvapení, že nám prehliadač ponúkol recenzie produktu a nie oficiálny web predajcu. Po chvíľke hľadania sme narazili na web http://naerekciu.blog4u.ovh/ – uznajte, že adresa nepôsobí veľmi dôveryhodne.

Po prečítaní niekoľkých fór sme narazili aj na “oficiálny” web predajcu www.erozonmax.com, náš záujem sme preto zaostrili práve naň.

Pomerne dosť času nám trvalo nájsť informáciu o tom, kto je výrobca produktu. Je ním spoločnosť Epsilon S.K.A. so sídlom v Poľsku.

Táto firma je, mimochodom, výrobcom diskutovaného prípravku na chudnutie PIPERINE FORTE, pri ktorom /rovnako ako v prípade Erozonu/ v minulosti deklarovala 100% záruku vrátenia peňazí.

Sľuby o účinku a vrátení peňazí však spolonosť nedodržala, o čom sa môžete dočítať aj v tejto diskusií na portáli modrykonik.sk 

Účinky Erozon Max

Podľa slov výrobcu vám jedna tabletka Erozonu pomôže vyriešiť hneď niekoľko zdravotných ťažkostí sexuálnej oblasti:

  • predĺženie stoporenia
  • zosilnenie erekcie
  • zlepšenie výkonnosti a sexuálnej formy

Aby toho nebolo málo, výrobca dodáva aj takéto kvantifikované účinky:

  • 4x dlhšia erekcia
  • predĺženie sexu o 10-15 min.
  • absolútna (tzn. 100%) kontrola ejakulácie

Účinky toboliek možno podľa informácií predajcu očakávať cca 30 min. po užití tabletky.

Erozon Max – zloženie

Erozon max je trojzložkovým doplnkom na podporu erekcie. Je tvorený účinnými látkami, ktoré sa bežne používajú na liečbu problémov s erekciou.

  • Zloženiu tabletiek dominuje animokyselina L-ARGININA HCL (L-arginín). Táto látka je známa svojimi pozitívnymi účinkami na rozširovanie ciev, vďaka čomu sa do penisu môže dostať viac a viac krvi. Lepší prítok krvi do penisu zabezpečí aj to, že sa jej viac dostane aj do erektilných teliesok pohlavného údu.
  • Druhou (a veľmi známou) zložkou je TRIBULUS TERRESTRIS (Kotvičník zemný). Toto afrodiziakum sa odporúča užívať vtedy, ak potrebujete podporiť tvorbu testosterónu a spermií. Okrem toho vám kotvičník napomôže zvýšiť libido, dodať energiu a zmierniť prejavy andropauzy. A to všetko prírodnou cestou.
  • Poslednou látkou zloženia Erozon Max je GINSENG (Ženšen), ktorý je známy najmä vďaka svojim povzbudzujúcim účinkom. V posteli vám dodá potrebnú energiu. Okrem toho je tento všeliek známy aj svojim pozitívnym účinkom na znižovanie duševného napätia.
Prírodné zloženie má jeden háčik Prírodné zloženie má jeden háčik
V zložení Erozonu sme nenašli látku, ktorá by mala byť zodpovedná za výrazné predĺženie penisu, pre ktoré ho odporúča množstvo chlapov na internete. Je možné, že takéto účinky v diskusiách prezentuje distribútor pod rôznymi prezývkami.

Dávkovanie Erozon Max

Odporúčané dávkovanie tohto doplnku na podporu erekcie je 1 tobolka denne. Na webovej stránke distribútora nie je zverejnený príbalový leták ani žiadne odporúčanie kedy sa majú tobolky užívať. Ostáva nám preto iba dúfať, že túto informáciu výrobca uvádza aspoň priamo na balení.

Cena Erozon Max

Jedno balenie Erozon obsahuje 15 kapsúl. Jeho cena je však pomerne vysoká: 37 EUR. Za jednu tobolku zaplatíte 2,47€.

Cena Erozon Max je pomerne vysoká – mesačná kúra vás bude stáť 74 EUR.

Zdá sa vám Erozon Max drahý? Vyskúšajte eJoy! Zdá sa vám Erozon Max drahý? Vyskúšajte eJoy!
24 toboliek eJoy, jedného z najpredávanejších produktov na trhu, stojí iba 25,90 EUR. Kúpou eJoy tak výrazne ušetríte.

objednať eJoy

Erozon Max – skúsenosti a fórum

Na internete nájdete množstvo diskusií o účinkoch tohto produktu. Keďže je zloženie čisto prírodné a veľmi podobné ostatným výživovým doplnkom, vo všeobecnosti sa dá povedať, že by Erozon Max mohol byť účinný.

Obsahuje však iba 1 aminokyselinu a 2 podporné látky. V porovnaní s ostatnými doplnkami na zlepšenie erekcie ide o pomerne chudobné zloženie.

Prečítajte si našu recenziu o produkte Erexan, ktorý obsahuje 4 účinné aminokyseliny, podporujúce intímne zdravie chlapa, koreň rastliny MACA a prírodné afrodiziakum TRIBULUS TERRESTRIS.

Erozon Max – internetový hit má aj lacnejšiu alternatívu
3.7 (73.33%) 21 votes

2 myšlienky na “Erozon Max – internetový hit má aj lacnejšiu alternatívu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist