Može mať moja obezita vplyv na problémy s erekciou?

Obezita je strašiak, ktorý ohrozuje významnú časť našej populácie. Možno si to ani neuvedomujeme, no známe heslo “na chvíľu v ústach, navždy na zadku” má v sebe veľmi veľa pravdy. Ak ide o kvalitu erekcie, pánom možno ani nenapadne priama súvislosť s ich nadváhou. Kvôli tomu možno nesprávne hľadajú príčiny svojho zlyhania v iných faktoroch, akými sú stres či rôzne zdravotné ťažkosti.

Nadváha a nezdravá životospráva

Častou príčinou erektilnej dysfunkcie je aj obezita.

Častou príčinou erektilnej dysfunkcie je aj obezita.

Nadváha spôsobuje u človeka množstvo zdravotných ťažkostí, pokles životnej energie a celkovej kondície človeka. Navyše spôsobuje aj množstvo srdcovo-cievnych ochorení a diabetes, no prejavuje sa aj na kvalite erekcie. Výskumy dokázali, že zníženie nadmernej hmotnosti pomáha zlepšit funkciu porúch erekcie. Preto odporúčame pozrieť sa na zmenu životného štýlu a životosprávy. Zlepší sa vaša erekčná kondícia a ručička na váhe pôjde konečne na želanú stranu.

Obezita ako príčina problémov s erekciou

Jedna z možných príčin problému s erekciou je pracovný stres, celkové vyťaženie a hektický spôsob života. Obezita však nepomôže ani Vášmu sexuálnemu životu. Kilogramy navyše totiž negatívne ovplyvňujú kardiovaskulárny systém. Asi nemusíme pripomínať, že erekcia je priamo závislá od správneho fungovania srdca a dobrej kvality ciev.

Odporúčame Vám preto pozrieť sa na odraz zrkadla kritickými očami. Porozmýšľajte o tom, akým štýlom sa stravujete a ako by ste svoje nezdravé návyky mohli zmeniť. Skúste si vybrať nejaký druh športovania, vďaka ktorému by ste sa mohli dostať do lepšej kondície. Neuveríte, ale aj obyčajná výmena sladkostí za ovocie spôsobí veľký prílev životnej energie. A o to predsa ide. Cítiť sa fit a fungovať v každom aspekte života.

Prečítajte si naše recenzie výživových doplnkov na podporu erekcie a začnite riešiť prejavy impotencie už dnes!

Može mať moja obezita vplyv na problémy s erekciou?
3.7 (74%) 10 votes

Jedna myšlienka na “Može mať moja obezita vplyv na problémy s erekciou?

  1. Jozo M.

    Ja som bol tucko a to som mal iba 37 rokov, mal som problem s postavenim… Odkedy som schudol tak sa tento stav zlepsil, obcas si dam erexan ale vo vacsine pripadov uz nemusim 🙂 Istotne je to aj lepsi pocit pre partnerku ked nema v posteli spoteneho brava, takze vyhrali sme obaja.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist