Penirium – recenzia “zázračného” produktu

Penirium je ďalší z výživových doplnkov, ktorí si na slovenskom internete získava veľké množstvo vyznávačov. Ide o “zázrak”, ktorý plní diskusie na internete. Avšak účinky, ktoré prezentuje výrobca, sú až príliš pozitívne. Jeho užívanie má priniesť až príliš sľubné účinky, pri ktorých môžete byť skeptickí. Poďme sa teda spoločne pozrieť na tento produkt. Veríme, že naša nestranná penirium recenzia Vám pomôže správne sa rozhodnúť.

Zloženie Penirium

Výrobca na svojom webe deklaruje, že tento 100% prírodný produkt bol vyvinutý v spolupráci s urológmi. Jeho tajomstvo nie je prekvapením – zložky prípravku sú byliny, používané na podporu erekcie už dlhé roky. Dôležitý je však najmä ich pomer, ktorý prináša očakávané výsledky. Zloženie dopĺňa trojica známych aminokyselín, ktoré sa bežne používajú v prípravkoch na podporu erekcie.

Penirium - produkt na zväčšenie penisu

Penirium na zväčšenie penisu

 • L-karnitin
 • L-arginin
 • Lyzín
 • extrakt z dyňových semien
 • ženšen
 • extrakt z koreňa MACA
 • extrakt z klikvy
 • zinok
 • sarsaparilla
 • koreň sladkého drievka

Deklarované účinky na organizmus

Penirium účinkuje veľmi podobne ako ostatné overené produkty na zlepšenie erekcie – v prvom rade pomáha zlepšovať prietok krvi smerom do penisu. Zároveň zlepšuje funkcie toporivých teliesok. Tým, že sa komory v penise rozširujú, zároveň dochádza k zväčšovaniu penisu, čo je snom množstva pánov. Výsledkom je väčší, pevnejší a dlhší penis(zväčšenie dĺžky i obvodu).

Výhody a nevýhody Penirium

Najväčšou výhodou produktu sú samozrejme jeho deklarované účinky. Veď ktorý pán by nechcel mať svoju pýchu aspoň o pár centimetrov dlhšiu či hrubšiu?

Výhody však podľa nášho názoru prevyšujú nevýhody. Prvou nevýhodou je fakt, že výrobca sľubuje zväčšenie penisu až o 7,5cm na dĺžku a 2,5cm zväčšenie obvodu. Podľa nášho názoru však takéto výrazné zväčšenie nie je možné dosiahnuť za 3 mesiace.

Ďalšia nevýhoda je jeho cena…

Penirium cena

Jedno balenie Peniria stojí 37 EUR a obsahuje 15 kapsúl, pri užívaní 1 tobolky denne preto na mesiac potrebujete 2 balenia. Aby ste dosiahli želané účinky a maximálne zväčšili svoj penis, produkt je potrebné užívať aspoň 4 mesiace.

Mesačnú kúru si zadovážite za 74 EUR. 4 mesačná kúra stojí 296 EUR, čo nie je málo.

penirium webWeb predajcu pôsobí pomerne nedôveryhodne. “Na Slovensku je možné objednať originálny
prípravok testovaný vedcami výlučne na oficiálnej stránke výrobcu www.penireplus.com”. Počas písania tejto recenzie bol web nefunkčný.

K objednávke produktu sme sa preklikali až po niekoľkých minútach. Penirium sa dá objednať z úplne iného webu ako je uvedený v tomto upozornení.

Alternatívy Penirium

Vimax je overený produkt na zväčšenie penisu.

Vimax je overený produkt na zväčšenie penisu.

Podľa nášho názoru treba siahnuť po overených produktoch, ktoré zlešujú slabú erekciu a sú obľúbené u desiatok mužov. Prečítajte si našu recenziu na Vimax, ktorý rovnako deklaruje zväčšenie penisu, no o uveriteľnejšie čísla.

Nedajte sa odradiť tým, že Vimax objednávate od oficiálneho predajcu z ČR. Poštovné na Slovensko je iba 4€ a produkt budete mať doma do 4 pracovných dní!

V porovnaní s Peniriom je Vimax výrazne lacnejší. Ak využijete náš zľavový kupón, balenie na 1 mesiac (30 kapsúl) Vás výjde na 36€. To je o viac než 50% menej než by ste zaplatili za 30 kapsúl Peniria!

4 mesačná kúra stojí po uplatnení zľavy 116,10€ – tzn. úspora je neuveriteľných 179,90€!

TIP: Ak sa ho rozhodnete vyskúšať, venujeme Vám zaujímavú zľavu: – 10%  z hodnoty nákupu produktov Vimax! Stačí použiť zľavový kupón VIMAX10P

 

viac informácií viac informácií

Máte skúsenosti s Penirium? Podeľte sa s nimi v našej diskusií. Každý názor môže pomôcť ostatným, aby sa správne rozhodli. Penirium fórum tak bude miestom, ktoré Vás nasmeruje tým správnym smerom a vy si zlepšíte erekciu bez zbytočného skúšania.

Skúsenosť s Vimax

O svoju skúsenosť sa s nami podelil aj Peťo, ktorý nám napísal:

fotkaVimax som si objednal vďaka vašej recenzií. Pôvodne som si chcel kúpiť Penirium, keďže ho toľko chlapov chváli. No keď som zbadal porovnanie ceny, uvedomil som si, že radšej skúsim lacnejšiu variantu. Zdravý rozum mi stále hovoril, že mi bylinky aj tak nepomôžu, no čo ak predsa… 😉

Tabletky som užíval 4 mesiace a vyšlo ma to do 120 eur. Čo sa týka výsledkov – nemôžem povedať žeby to bol zázrak. Penis sa mi zväčšil o necelých 1,5 cm. Ale aj to je niečo. Som v podstate rád, že som Vimax skúsil.”

Garancia vrátenia peňazí a zľava na ďalší nákup

Kúpou Vimaxu získa každý zákazník 60 dňovú garanciu vrátenia peňazí. Garancia platí iba na nerozbalené balenia.

Ak nebudete s výsledkami spokojný, predajca Vám vráti pomernú časť vašej platby. Podľa nášho názoru ide o fér ponuku, ktorá nebýva medzi predajcami výživových doplnkov na zväčšenie penisu bežná.

Zľavový kupón na ďalší nákup Vimaxu

Zľavový kupón na ďalší nákup Vimaxu

S každým balením Vimaxu dostanete navyše aj zľavový kupón vo forme kartičky, ktorý môžete použiť pri nasledujúcom nákupe.

Kartičku nájdete pribalenú v diskrétnom balíčku, ktorý Vám bude doručený do 4 pracovných dní.

 

Penirium – recenzia “zázračného” produktu
3.9 (78.89%) 18 votes

13 myšlienky na “Penirium – recenzia “zázračného” produktu

 1. Matej

  penirium je podvod! slbuju 7,5cm a vysledky ziadne. U mna nulovy efekt. Som na seba riadne nasraty ze som sa dal nachytat ao maly chlapec!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist