Príbalový leták E-rex24

E-REX24: Doplnok stravy na podporu erekcie.

Obsahuje Zinok (Zn), který prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosteronu v krvi.

Zloženie/1 tableta: Mikrokryštalická celulóza (plnidlo); fosforečnan vápenatý (plnidlo); maltodextrin (105 mg), extrakt z Cesmíny paraguajskej (ILEX PARAGUARIENSIS A. St. – HILL, 21 mg), extrakt z kôry Muira Puama (PTYCHOPETALUM OLACOIDES Benth. 18,75 mg); stearan horečnatý (emulgátor); hydroxypropyl metyl celulóza (leštiacia látka); oxid zinočnatý (12,5 mg, Zinok – Zn 7,44 mg – 74,4% DDD); oxid kremičitý (protispekavá látka); oxid titaničitý (E171, farbivo); guma guar (emulgátor); hydroxypropyl celulóza (leštiacia látka); kyselina stearová (zvlhčujúca látka); patentná modrá V (E131, 25%, farbivo).

Obsah balenia: 30 tabliet = 33,66g (1tableta=1,122g).

Nutričné hodnoty v 1 tabletke: energetická hodnota: 5 kcal /21 kJ; sacharidy 0,4128g, bielkoviny 0,2244g, tuky 0,2746g.

Dávkovanie: 1 tableta denne (najlepšie ráno pred prvým jedlom) zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Maximálna denná dávka sú 2 tablety (podľa potreby druhú tabletu cca 1 hodinu pred sexuálnym aktom).

Distribútor: WORLD CZ, s.r.o., Drtinova 12, 150 00 Praha 5, Česká republika. www.erex24.sk. Vyrobené v EU.

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodné prekračovať odporúčané maximálne denné dávkovanie. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné, kojace ženy a osoby s neznášanlivosťou niektorej z použitých surovín. Uchovávajte mimo dosahu a dohľadu detí. Uchovávajte v uzatvorenom obale na suchom a čistom mieste pri maximálnej teplote do 25°C, chráňte pred priamym slnečným svetlom.

Spotrebujte do dátumu uvedenom na obale výrobku. Doba nástupu účinku sa líši u jednotlivcov a závisí od veku, zdravotného a psychického stavu jedinca. Po dosiahnutí želaného efektu je možné dávkovanie znížiť na 1 tabletu / 3 dni pre zachovanie potrebnej hladiny látok s fyziologickým účinkom.

Pozn.: Zverejnené je znenie príbalového letáku, distribuovaného v balení produktu E-rex24, v čase jeho zverejnenia na webe www.pevnaerekcia.sk

prečítať recenziu E-rex24 prečítať recenziu E-rex24 objednať E-rex24 objednať E-rex24

                             Nezabudnite si uplatniť zľavový kupón 5% – tn67a                              Prečítajte si náš návod na jednoduché uplatnenie zľavy!
Príbalový leták E-rex24
4 (80%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist