Znecitlivujúce gély a spreje na predčasnú ejakuláciu

Predčasná ejakulácia je problém, ktorý trápi stovky mužov. Hoci občas sa klasická intímna “nehoda” prihodí aj tomu najlepšiemu milencovi, vyvrcholenie po niekoľkých minútach sexu nepoteší žiadneho muža ani ženu. Pravidelný sex síce znižuje pravdepodobnosť výskytu predčasnej ejakulácie, vhod príde aj riešenie, ktoré môžete mať stále po ruke. Ak Vás teda podobné trampoty obťažujú viac menej pravidelne, treba sa poobzerať po nejakom rýchlom riešení, ktorým môžu byť napríklad aj znecitlivujúce gély alebo spreje.

Znecitlivujúce gély = zázrak na počkanie?

Aktívne látky, z ktorých sa takéto gély skladajú, zabezpečujú dočasné znecitlivenie žaluďu penisu resp. ďalších citlivých častí pohlavného údu. Tým napomáhajú oddialiť vyvrcholenie a predĺžiť pohlavný styk. Penis je menej citlivý na stimuláciu, čo znamená, že sa milostným radovánkam môžete venovať dlhšie než predtým. Vďaka tomu, že sa nebudete musieť neustále kontrolovať, bude sex uvoľnenejší, čo ocení aj Vaša partnerka. Znecitlivujúce gély a spreje majú naozaj zjavné výhody – rýchly nástup účinku a jednoduchosť aplikácie. Kúpite ich v sexshope, v lekárni alebo aj online a bez lekárskeho predpisu.

Nevýhodou je však fakt, že ide len o dočasné riešenie. Ak gél nepoužijete vždy, jeho účinky nemôžete očakávať a predčasná ejakulácie Vás bude trápiť znova. Nejde o liek, ani o výživový doplnok, ktorý by problém natrvalo vyriešil. Ide o klasickú lokálnu anestéziu – dočasné znecitlivenie citlivého miesta, ktorá sa postupne vytratí. Ak hľadáte permanentné riešenie, prezrite si naše recenzie výživových doplnkov na podporu erekcie a začnite riešiť svoje problémy sexuálnej oblasti.

Upozorňujeme, že však existuje možnosť prenosu gélu do pošvy Vašej partnerky. Tým pádom môže dôjsť k nežiadúcemu efektu, ktorým je znecitlivenie stimulovaných miest sexuálnej  partnerky. Z plnohodnotného sexu teda nebude nič.. Gél teda nanášajte v dostatočnom predstihu, aby ste sa podobným nepríjemnostiam zaručene vyhli.

Konkrétne riešenie sa volá Lovely Lovers

Znecitlivujúci gél Lovely Lovers

Značka Lovely Lovers DELAY prináša riešenie v podobe znecitlivujúceho gélu a spreju na oddialenie predčasnej ejakulácie a predĺženie pohlavného styku. Okrem toho zlepšuje pevnosť erekcie a zabezpečuje dostatočné zvlhčenie intímnych miest. Vďaka obsahu kofeínu a guarany majú tieto produkty aj povzbudzujúci účinok.

 

Znecitlivujúci sprej Lovely lovers

Oba sú vyrobené na vodnej báze a nezanechávajú škvrny na spodnom prádle. Ide o zdravotne nezávadné a testované produkty. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá – minimálne 10 min. pred pohlavným stykom naneste dostatočné množstvo gélu alebo spreju na celú dĺžku penisu. Votrite ho a nechajte ho úplne vsiaknuť, aby ste predišli možnosti prenosu na partnerku. Počas sexu môžete použiť kondóm, gél a sprej naň nebudú mať vplyv.

Zloženie gélu a spreju: kofeín, guarana, pepermintový olej, výťažok listov mäty piepornej a menthol (sprej je obohatený o výťažky gingko biloba).

Vaše skúsenosti a recenzie

Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti s Lovely Lovers znecitlivujúcim gélom alebo sprejom. Odporučte ostatným niečo, čo Vám pomohlo alebo naopak, upozornite pánov na produkty, ktorým sa vyhnúť. Naše fórum je Vám plne k dispozícií. Diskusia na tému rôznych sexuálnych problémov môže napomôcť nájsť to pravé riešenie aj Vám!

Znecitlivujúce gély a spreje na predčasnú ejakuláciu
3.9 (78.46%) 26 votes

4 myšlienky na “Znecitlivujúce gély a spreje na predčasnú ejakuláciu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist