Fifty Shades of Grey – 50 odtieňov sivej

Fifty Shades of Grey / 50 odtieňov sivej je názov známej knihy ale i filmu, ktorý vyvoláva pocity vzrušenia u mnohých žien. Príbeh Anastasie Steeleovej a Christiana Greya je doslova celosvetovým šialenstvom. Desiatkam miliónov žien sa podarilo počas čítania série nabudiť svoju vlastnú predstavivosť o napĺňaní sexuálnych hrátok. Povráva sa, že tento román bude zodpovedný za všeobecne zvýšený záujem žien o sex. Uvidíme…

 

Bielizeň Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey je aj názov kolekcie spodného prádla.

Fifty Shades of Grey je aj názov kolekcie spodného prádla.

Niet sa čo čudovať, že svetlo sveta zočila aj kolekcia bielizne, pomenovaná práve po tomto svetovom fenoméne. Na svedomí ju má spoločnosť Bluebella, ktorá sa v maximálnej možnej miere nechala inšpirovať knihami autorky E L James a vytvorila kolekciu plnú hravú a sexi bielizeň plnú provokácie. Čiernu bielizeň, typickú pre svoje popruhy, schválila aj slávna autorka knižnej série.

Svetoznámu popularitu značky sa rozhodlo zúročiť aj Tesco, ktoré v septembri 2014 vo svojich F&F predajniach predstavilo kolekciu 35 dámskych a 8 pánskych kúskov bielizne a pyžám. Cieľom tvorcov bolo elegantnými kúskami podčiarknuť ženské sebavedomie, napomôcť im byť zvodnejšími a zároveň zvýrazniť krásu ženského tela.

Treťou značkou, ktorá sa podujala vytvoriť niečo špeciálne, je škandinávska KappAhl. Tá svoju pozornosť upriamila na ženy v strednom veku a vytvorila hneď niekoľko druhov nohavičiek, podprseniek a košieľok. Nestarnúca kombinácia červenej a čiernej farby, doplnená o množstvo romantických čipkovaných detailov, je predpokladom, že aj ženy v strednom veku sa budú cítiť sexy a zvodne. Na tvorbe tejto bielizne spolupracovala aj samotná E L James.

A čo tak niečo navyše?

50 odtieňov sivej, to nie je iba film, kniha a bielizeň. Zaobstarať si však môžete aj množstvo vychytávok, pýšiacich sa touto známou “značkou”. Vibrátory, putá, lubrikačné gély či masky. Atmosféru večera si môžete vytvoriť aj vínom Fifty Shades of Grey a počas svojich hrátok môžete napríklad využiť aj špeciálnu príručku z dielne známeho výrobcu prezervatívov. Durex na svojom webe totiž ponúka možnosť zahrať si 50Games ToPlay. Ako vidíte, Päťdesiat odtieňov sivej čaká aj na Vás, stačí si len vybrať “kúsok” aj pre seba a oddať sa sexuálnej fantázií.

Fifty Shades of Grey – 50 odtieňov sivej
3.6 (72.86%) 14 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist