5 tipov ako okoreniť sex

Pociťujete nudu v posteli? Nestrachujte sa, je to úplne prirodzené. Proti nude sa však vždy oplatí bojovať a preto nie je zlé porozmýšľať nad jednoduchými trikmi, ktorých realizáciu zvládne každý.

Návodov na to ako okoreniť sex a postelné radovánky nájdete neúrekom. Ak sa Vám rozmýšľať príliš nechce, skúste niektorí z našich tipov a okoreňte si sex ešte dnes.

Kostýmy a hranie úloh

Dámy, staňte sa na jednu noc sexy sestričkou, slúžkou, letuškou alebo drzou študentkou. Páni sa môžu zmeniť na drsných cowboyov či ležérnych gentlemanov. Partnerke môžete napríklad uviazať šatku okolo očí a zapojiť naplno svoju fantáziu. Dotyky tak môžu nabrať absolútne nový rozmer.

Prípadne sa môžete zahrať na filmovú hviezdu či predstierať, že ste niekto úplne iný. Tým drsnejšie založeným možno príde vhod aj nejaké to dominantné gesto partnera. Nemusíte sa samozrejme hneď púšťať do sado-mäsa. Divokejšie udretie po zadku ale ešte nikomu nikdy neublížilo.

Veľký výber erotického prádla a sexi kostýmov nájdete v obľúbenom internetovom obchode astratex.sk.

5 € zľava na Astratex!V eshope nájdete pravidelné akcie a výpredaje, preto si jeho ponuku určite prezrite. Práve teraz získate zľavu 5€ na prvý nákup, nepremeškajte ju a objednávajte čím skôr.

Erotické hračky

Kvalitné erotické hračky nebývajú investíciou, ktorú by sme mohli hodnotiť ako vyhodené peniaze. Vibrátor, Venušine guličky, dildo či vibračné krúžky môžu byť nevídanou novinkou v každej spálni, ktorá zvýši náš záujem a zaručene naštartuje libido. Erotické pomôcky si možno vybrať v rôznych farbách a veľkostiach, sú dostupné teda úplne pre každého. Kúpiť ich možno online, cez Internet alebo v sexshope, kde Vám určite s radosťou pomôžu s výberom.

O veľmi zaujímavý zážitok sa môžu postarať aj obyčajné putá, ktoré kúpite v ktoromkoľvek obchode s erotickými potrebami.

Ako okoreniť sex? Striptízom!

Ako okoreniť sex? Vyskúšajte naše tipy!

Ako okoreniť sex? Vyskúšajte naše tipy!

Ak už máte nejaký kostým zaobstaraný, doprajte svojmu partnerovi striptíz. Ak ho nemáte, pomaly a zvodne zhoďte zo seba erotické prádlo. Sexi tanec a pomalé vyzliekanie dokáže robiť divy. Uvidíte, že partnera tým nesmierne naštartujete a noc plná zábavy nenechá na seba dlho čakať.

Hry pre dvoch

Sex je zábava. Preto ak niekde zbadáte vtipnú erotickú hru, určite si ju zaobstarajte. Plnenie menších úloh môže dokonale zastúpiť klasickú predohru. Veľmi obľúbená býva aj kocka so sexuálnymi polohami či zábavnejšia alternatíva – dve kocky, pričom na jednej sú vyobrazené časti tela a na druhej pokyny, čo s nimi urobiť. Hádzať kockami je skvelé na striedačku a tak si budete 100% istí, že rozkoš zažijete obaja.

Ak podobné hry nemáte radi, kúpte si Kamasútru. Ide o snáď najznámejšiu knihu svojho zamerania, erotickú príručku, ktorú pozná celý svet.

Ochuťte sa!

Zaujímavým spôsobom, ako ochutiť sexuálny život, je siahnuť po jedle či potravinách. Asi prvá napadne každému šľahačka, ktorú možno aplikovať na všetky citlivé miesta. Na partnerovi si tak “pochutia” obe pohlavia. Výborne poslúži či čokoládový toping či čokoláda, ktorá sa v horúcich chvíľach roztápa snáď ešte rýchlejšie. Zabudnite na to, že si možno trochu ušpiníte posteľnú bielizeň. Za dobrodružstvo v posteli Vám to ozaj stojí!

Nápomocné môžu byť aj jedlé lubrikanty či masážne olejčeky. Relax, dotyky a vyoblizovanie erotogénnych zón nemôže nechať nikoho chladným..

A čo ak to nefunguje?

Ak sa vám ani napriek našim radám nepodarilo zničiť stereotyp v posteli, odporúčame otvorený rozhovor s partnerom. Je možné, že Váš partner trpí poruchami erekcie, ktoré mu nedovoľujú venovať sa svojej partnerke tak, ako sa patrí. Erektilná dysfunkcia môže prevrátiť intímny, ale i partnerský život naruby, preto sa oplatí nájsť vhodné riešenie.

Tým sú napríklad aj výživové doplnky na podporu erekcie – skvelý ZEREX, osvedčený EREXAN a VIMAX, populárny CLAVIN či E-REX24.

Alebo si môžete sex okoreniť afrodiziakom. K najpopulárnejším na našom trhu patria prípravky MAXXES a ELIXIRMAN. Vyskúšajte ich a neoľutujete.

Okoreniť sex pomôže aj Zerex

Okoreniť sex pomôže aj Zerex

Erexan je výborný doplnok na zlepšenie erekcie

Erexan je výborný doplnok na zlepšenie erekcie

 

 

 

5 tipov ako okoreniť sex
4 (80%) 10 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist