3 jednoduché tipy ako predísť predčasnej ejakulácií

Predčasná ejakulácia je strašiak každého sexuálne aktívneho muža. Riešenia však existujú či s ňou bojujete pravidelne alebo iba sporadicky. A my Vám ich prezradíme! Prečítajte si naše rady na tému ako predísť predčasnej ejakulácií a vyriešte svoje trápenie ešte dnes.

Znecitlivujúci gél na oddialenie ejakulácie

lovely loversZnecitlivujúci gél (prípadne spray) na oddialenie ejakulácie je na našom trhu pomerne čerstvou novinkou. Vďaka pozitívnym reakciám pánov vám s kľudným svedomím môžeme odporučiť značku Lovely Lovers.

Lovely Lovers Delay gél (a sprej) je určený práve tým pánom, ktorí chcú mať problém s predčasnou ejakuláciou vyriešený okamžite. Zakúpením tohto účinného produktu stavíte na istotu. Po jeho aplikácií sa môžete tešiť na výrazné predĺženie trvania sexu, nakoľko Vaša výdrž pôjde výrazne hore.spray

Snáď jedinou nevýhodou tohto riešenia je fakt, že pán musí po aplikácií použiť kondóm. Existuje totiž možnosť, že sa gél dostane do pošvy sexuálnej partnerky a zapríčiní tak znecitlivenie aj jej intímnych partií.

 

Kúpiť Delay Gel Kúpiť Delay Gel Kúpiť Delay Spray Kúpiť Delay Spray

 

V e-shope i naďalej prebieha akcia 2+1! Kúpte si 2 gély alebo spreje a 3. kus dostanete úplne zadarmo.

Výživové doplnky Zerex, Erexan či Clavin

Ďalším spôsobom, ktorý Vám pomôže vyhrať boj s predčasným výronom semena, je užívanie výživových doplnkov. Ich primárnou funkciou je samozrejme zlepšenie a skvalitnenie erekcie, aktívne látky sa však postarajú o oveľa viac. A to napríklad aj zlepšenie plodnosti, zvýšenie hladiny testosterónu v krvi, predĺženie erekcie. Špeciálne riešenie máme aj pre tých pánov, ktorí chcú zväčšiť svoj penis (VIMAX alebo XtraSize).

A čo je najlepšie? Že tieto doplnky sú voľne dostupné (bez lekárskeho predpisu) a že je ich zloženie čisto prírodné! V praxi to okrem iného znamená i fakt, že ich užívanie nevyvoláva vo väčšine prípadov žiadne vedľajšie účinky.

Kúpiť Zerex Kúpiť Zerex Kúpiť Erexan Kúpiť Erexan Kúpiť Clavin Kúpiť Clavin

 

Kúpiť Vimax Kúpiť Vimax Kúpiť XtraSize Kúpiť XtraSize Kúpiť E-rex24 Kúpiť E-rex24

 

Prezrite si naše recenzie na výživové doplnky na podporu erekcie a vyberte si ten svoj!

Kegelove cviky pre mužov

Odpoveďou na otázku ako predísť predčasnej ejakulácií môžu byť aj Kegelove cviky. Sú síce populárne najmä medzi ženami po pôrode, no vo svoj prospech ich vedia perfektne využiť aj páni. Pravidelným cvičením dokonca viete docieliť to, že sa stanete majstrom ovládania svojej ejakulácie. Budete ju vedieť zadržať a teda aj oddialiť.

Prečítajte si náš článok o kegelovom cvičení, v ktorom nájdete aj podrobný návod ako svaly panvového dna posilovať. Okrem toho sa v ňom dozviete aké zdravotné benefity vďaka pravidelnému posilňovaniu tzv. PC svalu získate. Veríme, že Vám náš článok pomôže na Vašej ceste za zlepšením aktuálneho stavu.

3 jednoduché tipy ako predísť predčasnej ejakulácií
4 (80%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist