Vákuová pumpa na zväčšenie penisu

Ak patríte do skupiny mužov, ktorí hľadajú najjednoduchšie metódy zväčšenie penisu, prinášame Vám jednu z nich. Tou je používanie vákuovej pumpy. Vďaka tejto známej pomôcke docielite rýchle predĺženie penisu bez operácie, cvičenia Kegelových cvikov a užívania tabletiek. Aké možnosti ponúka náš trh? Pozrieme sa na ne spoločne.

Ako používať vákuovú pumpu?

Príncíp fungovania pumpy je jednoduchý. Vďaka tejto pomôcke, ktorá sa obsluhuje naozaj jednoducho, sa do erektilných komôrok penisu dostáva viac a viac krvi. Vo všeobecnosti totiž platí, že čím viac krvi sa do do erektilných komôr dostane, tým je penis väčší a širší. Zároveň má množstvo krvi vplyv aj na kvalitu erekcie, ktorá bude vďaka pravidelnému používaniu vákuovej pumpy pevnejšia a dlhšie trvácnejšia.

Súčasťou každého balenia zakúpenej vákuovej pumpy je podrobný návod na použitie. Prečítajte si ho a pumpu podľa neho aj používajte.

Pozrite si aj ilustračné video, v ktorom sa dozviete ako fungujú vodné pumpy značky Bathmate.

Skúsenosti s vodnou pumpou

Skúsenosti pánov s používaním vodnej pumpy sú viac než pozitívne. Ako ich najväčší benefit možno spomenúť fakt, že jej pravidelným používaním docielite trvalé výsledky. Používanie pumpy na vodnej báze je navyše bezpečnejšie ako používanie klasických vákuových (vzduchových) púmp. Vodná pumpa na penis prináša zväčšenie penisu (do maximálne +7cm na dĺžke a +40% na objeme), zároveň ide o  výbornú manuálnu pomôcku na zlepšenie erekcie.

Kvalitná erekcia, dostatočná dĺžka penisu a zlepšenie sebavedomia! To všetko získate kúpou vákuovej pumpy.

Výrobky, ktoré Vám predstavíme, môžete používať dvoma spôsobmi – s použitím vody alebo bez nej. V prípade, že vodu nepoužijete nezabudnite aplikovať lubrikačný gél, vďaka ktorému predídete odreninám a povrchovým zraneniam penisu.

Vákuová pumpa Hydromax Xtreme X40

Prvým riešením, o ktorom si dnes povieme je svetoznáma pumpa Hydromax Xtreme40. Výrobca, spoločnosť BATHMATE, ju prezentuje ako najsilnejšiu a najvýkonnejšiu hydro vákuovú pumpu na trhu. Jej používaním páni docielia nielen predĺženie penisu, ale aj zväčšenie jeho objemu a zlepšenie erekcie. Hydraulický výkon umožňuje v porovnaní s klasickými vákuovými pumpami vytvoriť omnoho väčšie vákuum. Aj vďaka tejto vlastnosti je tento model pumpy drahší v porovnaní s jednoduchšími alternatívami.

Model Xtreme X40 je určený pánom s dĺžkou penisu aspoň 18cm a obvodom aspoň 13cm. Má totiž najväčšiu komoru. Možno ju používať ako klasickú pumpu alebo hydro pumpu – s vodou sú ale jej účinky oveľa výraznejšie.

Vákuová pumpa Hydromax Xtreme X40 je najvýkonnejšou pumpou na trhu.

Vákuová pumpa Hydromax Xtreme X40 je najvýkonnejšou pumpou na trhu.

Pumpu by mali páni používať najmenej 3x týždenne. Ideálne ale každý deň a to cca 15 až 20 min. Vákuové pumpy Xtreme 40 sa dajú používať počas kúpeľa či sprchovania.

Výrobca pri pravidelnom používaní deklaruje nasledovné výsledky:

  • predĺženie penisu o 7cm
  • zväčšenie objemu o 30cm

Výsledky sú trvalé a mali by sa dostaviť po 2 až 4 mesiacoch pravidelného používania.

Pred použitím Vám odporúčame podrobne si preštudovať priložený návod.

Kúpiť Hydromax Xtreme40 Kúpiť Hydromax Xtreme40

Vákuová hydro pumpa Hydromax X40

Vákuové pumpy od Bathmate sú jednoduché na použitie a maximálne účinné.

Vákuové pumpy od Bathmate sú jednoduché na použitie a maximálne účinné.

Lacnejší model od spoločnosti BATHMATE Vám pomôže:

  • zväčšiť dĺžku penisu o 30% (až do +7cm)
  • zväčšiť objem penisu o 40%
  • zlepšiť erekciu
  • zvýšiť sexuálny výkon
  • vyrovnať penis

Zásady jej používania sú jednoduché. Používajte ju aspoň 3x týždenne, ideálne každý deň. Penis si najskôr premasírujte v teplej vode, vodnú pumpu naplňte vodou až po okraj, vložte do nej penis a začnite pumpovať. Podtlakom dôjde k nahrnutiu krvi do penisu. Celý proces by mal trvať aspoň 15minút.

Hydro pumpu možno použiť aj bez vody, my Vám ju však odporúčame používať vo vani či v sprchovom kúte. Pri použití vody sú však účinky pumpy oveľa výraznejšie.

Kúpiť Hydromax X40 Kúpiť Hydromax X40

Vákuová pumpa BATHMATE HERCULES – dostupná pre každého

Ide o základný a pomerne lacný model pumpy. Jej cena ju robí dostupnou naozaj pre každého pána, ktorý túži po predĺžení penisu.

Hercules Aqua Blue - najlacnejšia vákuová pumpa.

Bathmate Hercules – najlacnejšia vákuová pumpa.

Jej používanie je obdobné ako pri drahších modeloch – pumpu naplňte vodou, vložte do nej mierne rozmasírovaný penis a pumpujte až kým vytvoríte dostatočný podtlak. V kúpeli či sprchovacom kúte vydržte aspoň 15-20 minút a toto opakujte každý deň, minimálne však 3x za týždeň. Iba vtedy zbadáte po 2-4 mesiacoch veľmi výrazné výsledky, ktoré sú dokonca trvalé.

Na čo sa teda môžete tešiť? V prvom rade na splnenie sna o dlhšom a väčšom penise. Výsledky testovania sú naozaj veľmi pozitívne – až +7cm na dĺžke a +40% na objeme pohlavného údu.

Kúpiť BATHMATE HERCULES Kúpiť BATHMATE HERCULES
Vákuová pumpa na zväčšenie penisu
3.3 (66.67%) 9 votes

Jedna myšlienka na “Vákuová pumpa na zväčšenie penisu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist