Pro Long System – mechanický prístroj na zväčšenie penisu

Zväčšenie penisu je témou, ktorá sa neustále preberá na viacerých zdravotných fórach. Zároveň ide o problematiku, na ktorú existujú najrôznejšie názory – niekto odporúča tabletky na zväčšenie penisu, iný erekčné tabletky a ďalší zas vákuové pumpy. Dnes si predstavíme ďalšiu možnosť – unikátny trakčný prístroj, vďaka ktorému sa váš penis za 6 mesiacov predĺži o 2,5 až 7,5 cm. Jeho názov je PRO LONG SYSTEM.

Klinické štúdie Pro Long Systemu

Na webe výrobcu nájdete úctyhodné výsledky testovania tohto certifikovaného trakčného prístroja na zväčšenie dĺžky penisu. Výskumnú vzorku tvorilo 180 mužov, ktorí boli nikdy neprekonali operáciu penisu a nemali žiaden problém s erekciou.

Testovacie podmienky:

  • vek: pacienti starší ako 18 rokov
  • ťažná sila: 0 až 2 týždne: 900 – 1000 G, 1000 – 1200 G
  • intenzita používania: 27 týždnov (6 dní v týždni po 1 hodine denne)

Aké boli priemerné výsledky?

  • zväčšenie penisu o 4,5 cm
Za 6 mesiacov až + 6 cm? Za 6 mesiacov až + 6 cm?
Z výsledkov tohto testovania vzišiel zaujímavý výsledok – priemerné zväčšenie penisu až o 4,5 cm! Zaujímavá je však aj najvyššie dosianuté zväčšenie penisu – až 6,1 cm! Pacient s najmenším nameraným výsledkom dokázal predĺžiť svoj penis o 2,8 cm.

Pravidelným používaním trakčného Pro Long systemu docielite zväčšenie penisu, výsledky sú samozrejme individuálne.

Zväčšenie penisu u viac než 250 000 mužov

Tento systém bol vyrobený už pred 14. rokmi. Bol určený mužom, ktorí prekonali zranenie (zlomenie) alebo operácie genitálií. Pôvodne rehabilitačná pomôcka mala však jeden “nežiadúci účinok” – u pacientov bolo pozorované zlepšovanie ejakulácie a rast penisu.

Balenie Pro Long System

Balenie Pro Long System

Pro Long system sa v súčasnosti vyrába v Dánsku. Podľa informácií výrobcu bol prístroj testovaný na dobrovoľníkoch a celkovo pomohol už viac než 250 000 pacientom.

Koncept vytvorenia prístroja, ktorý dokáže predĺžiť penis, bol inšpirovaný zisteniami ruského vedca Gavriila A. Ilizarova. Jeho pozornosť sa v roku 1951 zamerala na liečbu zlomenín nôh, ktorých kosti sa nedokázali zrásť.

Na svete tak vznikol prvý fixačný rám, ktorý sa umiestňoval okolo nohy. Vedcova teória vychádzala z poznatku, že postupná kompresia fraktúry podporuje rast nových kostí. Táto technológia prenikla do sveta až v roku 1988, kedy sa prvýkrát úspešne aplikovala aj v USA.

Ako prebieha rast penisu?

Pro Long System vám bude doručený v diskrétnom balení. Nenájdete na ňom žiadne nálepky ani informácie, ktoré by naznačovali, čo sa v balíku nachádza.

Trakčný prístroj dostanete zabalený v peknom drevenom kufríku. Súčasťou dodávky je aj podrobný návod na jeho používanie, ktorý si určite preštudujte. Prístroj používate na vlastné riziko, jeho používanie však môžete prekonzultovať aj s vašim lekárom.

Otvoreny kufrik Pro Long System

Otvoreny kufrik Pro Long System

Naťahovací prístroj je konštruovaný tak, aby umožnil nastavenie podľa individuálnych potrieb. Preto nezáleží na vašej aktuálnej dĺžke penisu. Výrobca sa na svojom webe chváli kvalitným a presným spracovaním, ktoré je zárukou toho, že predĺženie penisu prebehne bezbolestne a najmä bezpečne. 

Princíp fungovania je pomerne jednoduchý – po nasadení trakčného prístroju sa postupne zvyšuje dĺžka úchopu. Jedno z najdôelžitejších pravidiel je to, aby bolo používanie bezbolestné a pohodlné, nikdy preto nenastavujte takú dĺžku úchopu, ktorá by vám spôsobovala nepríjemné pocity.

Proces samozrejme trvá niekoľko mesiacov. Vy samozrejme môžete kontrolovať celý proces rastu penisu a zapisovať si vás progres. Výsledky sú podľa slov výrobcu trvalé a to vďaka tomu, že postupné naťahovanie spôsobuje delenie buniek a teda ich množenie.

viac informácií viac informácií

Tvarovanie penisu, zlepšenie ejakulácie a intenzívnejší orgazmus

Prístroj európskeho pôvodu je určený nielen na pozitívne ovplyvnenie veľkosti penisu, ale aj na jeho vyrovnanie. Pnutie dokáže penis pretvarovať, napraviť nedokonalú symentriu a tak pohlavný úd vizuálne zatraktívniť.

Okrem vizuálnej funkcie však rovnosť penisu oplyvňuje aj kvalitu ejakulácie. Pravidelné naťahovanie zlepšuje celkovú elasticitu, vyrovnáva tvarové nerovnosti a tým podporuje objem ejakulácie. Zároveň sa však prehlbuje intenzita orgazmu.

Pozitívne výsledky boli pozorované aj pri liečbe tzv. Peyronieovej choroby, ktorej prejavom je extrémne zahnutie penisu. To v praxi spôsobuje hneď niekoľko ťažkostí – problémy počas sexu, nepohodlie, znížená výkonnosť a hneď niekoľko psychologických obmedzení (znížené sebavedomie, ego, nedôvera, ťažkosti pri nadväzovaní sexuálnych známostí).

Liečenie Peyroniovej choroby musí prebiehať pod odborným dohľadom lekára. Dĺžka liečby aj intenzita sily napnutia je v prípade vyrovnávania extrémne ohnutého penisu sa (v porovnaní s klasickým používaím) výrazne líši.

Čo by ste mali vedieť pred objednaním prístroja na predĺženie penisu?

  • Je používanie prístroja bezpečné? Pro Long System podlieha pravidelnému testovaniu pod odborným dohľadom zdravotného personálu. Každoročne preto podlieha sérií testov, ktoré zabezpečujú maximálnu efektivitu počas používania.
  • Aké maximálne zväčšenie penisu dosiahnem? Výsledky sú individuálne. Sú závislé od viacerých faktorov – od počiatočnej veľkosti penisu, cez pevnosť erekcie až po elasticitu pokožky a úroveň zakrivenia penisu. Počas prvých 6. mesiacov boli pozorované minimálne výsledky + 2,5 cm, maximálne však až + 7,5 cm.
Distribútor na webe deklaruje 100% garanciu účinku! Distribútor na webe deklaruje 100% garanciu účinku!
Svoje tvrdenia opiera o správu urológov z roku 2011 pod názvom “Trakcia víťazí nad operáciou” – vydanou prestížnym medzinárodným časopisom British Journal of Urology
  • Je používanie prístroja na predĺženie penisu bolestivé? Pri správnom používaní Pro Long System by ste nemali pociťovať žiadnu bolesť. Počas prvých týždňov vám odporúčame záťaž zvyšovať postupne, nakoľko svoj penis vystavíte procesu, na aký nie je zvyknutý. Postupné zlepšovanie elasticity prinesie podobné pocity aké by ste mali pri masáži penisu a rôznych naťahovacích cvikoch.
  • Čo všetko nájdem v balení? V elegantnom kufríku sa nachádza prístoj s kompletným príslušenstvom (manžety, napínače, rozpery), podrobný nástroj a nástroje na údržbu. Tá je mimochodom absolútne nenáročná. Zariadenie vám z hygienických dôvodov odporúčam umyť a vysušiť pred a po každom použití.
Kompletné príslušenstvo prístroja Pro Long System

Kompletné príslušenstvo prístroja Pro Long System

Trakčný prístroj na predĺženie penisu Pro Long System

Trakčný prístroj na predĺženie penisu Pro Long System

 

 

 

 

 

Cena Pro Long System

Cena tohto prístoja je (v čase písania článku) 235 EUR. Na prvý pohľad je vysoká. Správne používanie prístroju má však zabezpečiť trvalé zväčšenie penisu bez akýchoľvek cvičení, užívaní tabletiek alebo masážií penisu.

Pro Long System je určený zdravým chlapom vo veku od 18 rokov. Pri jeho používaní sa vždy riaďte návodom na použitie.

Dodávateľ (spol. Cron Systems s.r.o. Žilina) odosiela tovar do 24 hod. od prijatia objednávky, dodacia lehota sú 2 pracovné dni.

objednať Pro Long System objednať Pro Long System

Náš názor na záver

Tento systém postupného predĺženia penisu môže podľa nášho názoru fungovať. Vo svete ide o bežne zaužívané pomôcky, o ktorých sa otvorene rozpráva. Systém rámu, do ktorého sa vkladá končatina, je úspešne využívaný na narovnávanie a predĺženie končatin aj u detí, preto si myslíme, žeby tento princíp v kombinácií s vyšším pnutím mohol priniesť želané výsledky.

Pro Long System – mechanický prístroj na zväčšenie penisu
5 (100%) 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist