Uzdička penisu – riešenie problému krátkej uzdičky

Uzdička penisu nie je nič iné ako kúsok napnutej kože, nachádzajúci sa na spodnej časti penisu, spájajúci žaluď a predkožku. Ide o známu erotogénnu zónu, miesto s veľmi veľkým množstvom nervových zakončení.

Riešenie problému krátkej uzdičky

Poranenia uzdičky patria medzi pomerne časté zranenia v posteli, pričom náchylnejší na ne sú muži, ktorí sa narodili s krátkou uzdičkou. K jej natrhnutiu alebo dokonca roztrhnutiu dochádza počas divokejšieho sexu alebo masturbácií ozaj ľahko a ide o pomerne bolestivú záležitosť.

Skrátená uzdička v stave kľudu pánom nespôsobuje akékoľvek problémy. Tie ale nastávajú pri erekcií. Kratšia dĺžka uzdičky totiž spôsobuje zvýšenú citlivosť a teda aj predčasnú ejakuláciu.

Čo robiť ak je uzdička penisu krátka?

Pánov, ktorých trápi kratšia uzdička isto poteší fakt, že aj tento problém má jednoduché riešenie. Je ním nenáročný chirurgický zákrok, ktorý trvá iba niekoľko minúť.

Konzultácia pred operáciou krátkej uzdičky u lekára

Ide o odstránenie uzdičky (frenulotómiu) alebo jej predĺženie (frenuloplastiku). Frenuloplastika je preferovanou metódou tých mužov, ktorí trpia nepríjemnou predčasnou ejakuláciou.

Plastika krátkej uzdičky sa vykonáva v nemocnici a v urologických ambulanciách. Samotný zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézií

Ak ide o zákrok u detí, potom sa samozrejme uprednostňuje celková anestézia.

Cena operácie krátkej uzdičky

  • ak si vyberiete štátneho lekára v nemocnici, zákrok bude hradený zo zdravotného poistenia
  • u súkromného lekára v súkromných centrách stojí táto mini operácia do 200€

Výživové doplnky na oddialenie ejakulácie

Ak sa tohto zákroku obávate, potom je vhodné porozmýšľať nad alternatívami. Veľmi jednoduchou cestou je zakúpiť si výživové doplnky na oddialenie predčasnej ejakulácie, ktoré už pomohli nejednému mužovi.

 eJoy Long = predĺženie trvania sexu + oddialenie ejakulácie

eJoy Long na oddialenie predčasnej ejakulácie

objednať eJoy Long

 

 Zerex Extralong = mimoriadne obľúbená voľba slovenských chlapov

Cena Zerex Extralong na oddialenie predčasnej ejakulácie

objednať Zerex Extralong

 

Uzdička penisu – riešenie problému krátkej uzdičky
3.8 (75%) 12 votes

Jedna myšlienka na “Uzdička penisu – riešenie problému krátkej uzdičky

  1. roman

    Dobry den,som 14dni po operacii uzdicky na penise,pred 7dňami som mal asi v noci silnu erekciu a mi to prasklo,vsetko bolo od krvi.Teraz to uz mam skoro zahojene len pod zaludom ako kde mi to prasklo mam ako keby dalsiu hrubsiu uzdicku,nejak ma to netaha,ale predcasnu ejakulaciu mam stale,pomozte,dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist