10 najväčších zabijakov erekcie

Príčiny zlyhania erekcie, s ktorými sa každodenne stretávame sú faktory, ktoré vieme s trochou snahy úspešne eliminovať. Možno ste sa už zamýšľali aj nad tým, ktoré súčasti vášho bežného života majú najväčší vplyv na erekciu. Čomu sa teda vyvarovať? Prinášame Vám prehľad top 10 najväčších zabijakov erekcie.

Alkohol

Doprajete si dva-tri poháriky alkoholu denne? Práve ten môže byť príčinou zlyhania erekcie

Doprajete si dva-tri poháriky alkoholu denne? Práve ten môže byť príčinou zlyhania erekcie

Alkohol je v malých množstvách liekom, to vie snáď každý. Napomáha redukovať riziko srdečných a cievnych ochorení. Ak sa však páni na dno pohárika pozerajú príliš často a alkoholické nápoje si doprajú pravidelne vo väčších množstvách, môže sa im to vypomstiť. Najmä požívanie tvrdého alkoholu môže spôsobiť problémy s erekciou. V súvislosti s erektilnou dysfunkciou ide našťastie o dočasné nepríjemnosti, pravidelná konzumácia alkoholu však môže vyvolať rôzne ďalšie trvalé poškodenia zdravia.

Lieky

Príčinu porúch potencie možno úspešne nájsť aj vo Vašej domácej lekárničke. Erektilná dysfunkcia totiž môže byť vedľajším príznakom niektorého z liekov, ktoré pravidelne užívate. Najčastejšie ide o antidepresíva, lieky, upravujúce krvný tlak, tabletky proti bolesti a pod. Predpísanú liečbu samozrejme neignorujte, najlepšie je porozprávať sa s Vašim lekárom a nájsť vhodné riešenie. Nezabudnite však, že poruchy erekcie môžu spôsobovať aj ilegálne látky, akými sú marihuana, amfetamíny, kokaín a ďalšie drogy. Posledne vymenované príčiny zlyhania erekcie teda môžete eliminovať vďaka pevnej vôli.

Depresie

Depresie patria medzi najčastejšie psychologické príčiny erektilnej dysfunkcie. Sexuálne vzrušenie totiž začína v mozgu, ktorý následne prepája jednotlivé orgány, hormóny, svaly a nervové zakončenia do očakávaného výsledku. Depresie preto môžu mať priamy vplyv na celý intímny život. Bohužiaľ i užívanie antidepresív má preukázateľný vplyv na kvalitu erekcie. Riešením môže byť kvalitná liečba u psychológa, ktorý najlepšie poradí, ako bojovať proti vracajúcim sa depresívnym stavom.

Bojujete so slabou erekciou? Prečítajte si recenziu produktu ZEREX alebo EREXAN a vyriešte svoj problém raz a navždy!

Stres patrí medzi najčastejšie príčiny zlyhania erekcie

Stres je ďalším duševným faktorom, spôsobujúcim stavy slabej či dokonca žiadnej erekcie. Ak sa totiž cítite vystresovaný, ovplyvňuje to celý Váš partnerský život, nevynímajúc intímnu oblasť. Stres sa v súčasnej dobe podpisuje pod množstvo vážnych ochorení a preto by ste mali zvážiť zmenu životného štýlu. Bojovať proti stresu možno nielen pravidelným cvičením, ale i dostatkom spánku, pravidelného relaxu a odreagovania sa. A možno budete prekvapení ako jednoducho ste sa zbavili symptómov erektilnej dysfunkcie.

Obezita

Obezita patrí medzi časté príčiny zlyhania erekcie

Obezita patrí medzi časté príčiny zlyhania erekcie

Ak sa ručička na Vašej osobnej váhe nie a nie zastaviť na normálnej hodnote, porozmýšlajte nad zmenou stravovania. Obezita má vplyv na hladinu testosterónu, ktorá je pri vyššej hmotnosti výrazne nižšia. Spôsobuje kôrnatenie tepien a vysoký krvný tlak. Okrem toho môžu pociťovať obézni páni depresie kvôli svojmu vzhľadu. Dajte si to všetko dokopy a nebudete sa čudovať, prečo má obezita priamy súvis s erektilnou dysfunkciou. Poruchy erekcie preto možno riešiť aj zmenou životného štýlu, športovaním (pri ktorom sa vyplavujú aj hormóny šťastia) a zdravším jedlom (napríklad ovocím a zeleninou s afrodiziakálnymi účinkami).

Pocity úzkosti

Strach zo zlyhania a následné pocity úzkosti môžu pánov trápiť, ak sa chystajú podniknúť svoje prvé sexuálne zážitky v novom vzťahu, prípadne ak od poslednej pohlavnej aktivity ubehol dlhší čas. Tieto psychologické faktory môžu mozog muža zamestnať natoľko, až nebude schopný dosiahnuť pevnú erekciu. Obavy, pretavené do reality, môžu byť najlepšou živnou pôdou pre rast depresie. Sexuálna oblasť je ovplyvňovaná aj konfliktmi nielen v partnerskom živote a všetkým, čoho sa obávate alebo s čím v hlave bojujete. Receptom na riešenie týchto pocitov je komunikácia s partnerom, s ktorým môžete symptómy erektilnej dysfunkcie vyriešiť raz a navždy.

Mienka o sebe samotnom

Negatívna mienka o sebe samom môže takktiež spôsobovať poruchy erekcie

Negatívna mienka o sebe samom môže takktiež spôsobovať poruchy erekcie

Ak sa nepáčime sebe samému, sme presvedčení o tom, že sa nebudeme páčiť ani nikomu inému. To môže byť príčinou toho, že si páni nevedia nájsť partnerku. Nedôvera a znížené sebavedomie vie napáchať totiž riadne škody. Ak sa muž v hlave sám hodnotí ako niekto, kto nie je schopný uspokojiť svoju partnerku, je to jasná príčina toho, prečo sa mu nedarí dosiahnuť silnú erekciu. Ak ste sa v týchto riadkoch našli, je možno na čase pozrieť sa na seba samého z iného uhla a zamerať sa najmä na svoje kvality.

Zdravotný stav pacientov – fyzické príčiny zlyhania erekcie

Zdravie v sexuálnej oblasti a potenciu ovplyvňuje veľa vecí. Dosiahnutie erekcie je súhrou svalov, krvného obehu, správnej hladiny testosterónu a dobrej psychickej kondície. Ak má niektorá časť problém, má ho i výsledný efekt. Erektilná dysfunkcia môže byť následkom ochorenia srdcového či cievneho charakteru, poranení chrbtice, cukrovky, následkom poškodenia nervov počas operácie a pod. Ak trpíte viacerými zdravotnými ťažkosťami, pravú príčinu impotencie vám pomôže nájsť iba lekár. Zdravie však môžete podporiť dobrým životným štýlom, obmedzením konzumácie alkoholu, cigariet, drôg a športovaním.

Hnev

Ak sa cítite nahnevaný, prípadne ste sa práve pohádali so svojou partnerkou, sex je to posledné, po čom práve túžite. Patrí teda medzi veľmi bežné príčiny zlyhania erekcie. A povedzme si narovinu, počas tichej domácnosti býva odopretie sexuálnych hrátok častou “pomstou”. Okrem toho má hnev vplyv aj na to, že krv sa hrnie do všetkých možných oblastí, okrem genitálií. Preto treba konflikty riešiť komunikáciou, nie krikom. Hnev je veľkým zabijakom erekcie, ktorý však viete eliminovať. Niekedy je lepšie zahryznúť si do jazyka a dať za pravdu tomu druhému.

Znížené libido

Zerex = osvedčený produkt na podporu erekcie

Zerex = osvedčený produkt na podporu erekcie

Ak nemáte chuť na sex, môžete sa snažiť ako chcete, dosiahnuť kvalitnú erekciu nebude také jednoduché. Nižšia túžba po sexe môže byť výsledkom kombinácie stresu, úzkosti, nízkeho sebavedomia prípadne vedľajším účinkom užívaných liekov. Dobrou správou je, že libido možno naštartovať užívaním výživových doplnkov na podporu erekcie (ZEREX, E-REX24, EREXAN, VIMAX, CLAVIN) prípadne možno siahnuť po prírodnom afrodiziaku (ELIXIRMAN, MAXXES).

10 najväčších zabijakov erekcie
3.4 (68.57%) 7 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOPlist TOPlist